Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Дек 19, 2018 12:55 am

Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 свалих 10 кг 
Автор Съобщение

Мнение свалих 10 кг
Здравейте по докторско предписание трябваше да сваля 22 кг. Свалих 10 от 31.07.2007 година до сега но явно организма ми свикна кажете някакав начин да отслабна още 12 кг. До сега карах на диетата на Аткинс тоест не ядях никакви въглехидрати но вече цял месец кантара не мърда нито на горе нито на долу. Дай те нещо ефективно поне 1 килограм на месец да свалям.Сега карам три дена аткинс един ден ям свичко три дена на плодове и чай дали това ще помогне?

Пет Ное 30, 2007 7:44 am Профил
Аватар

Мнение 
Би трябвало да ти активира метаболизма.
Аз не знам къв е тоя лекар, който ти е казал, че трябва да свалиш 22кг, а не ти е предписал диета.
Аткинс в продължение на хъм чакай да сметна - 3-4 месеца е истинска жестокост спреямо организма ти!!! :roll:
Както и да е! Не съм аз тази дето ще ти казва какви диети да пазиш, ама я кажи спортуваш ли?

Пет Ное 30, 2007 10:19 am Профил WWW
Аватар

Мнение 
Хвани се да спортуваш нещо , ама гледай да е някакъв по интезивен спорт , бойно изкуство , плуване..Това в комбинация със хранителния ти режим ще ти помогне , гарантирам ти ...Успех!!! :D

Пет Ное 30, 2007 5:16 pm Профил ICQ WWW

Мнение 
за съжеление не мога да спортувам защото заболяването ми е на костите и не става а лекарят ме прати на диетолог обаче поради интензитета на живота ми не успях да спазвам указанията му. Затова и сега търся помощ

Пет Ное 30, 2007 9:41 pm Профил
Аватар

Мнение 
kika79 написа:
за съжеление не мога да спортувам защото заболяването ми е на костите и не става а лекарят ме прати на диетолог обаче поради интензитета на живота ми не успях да спазвам указанията му. Затова и сега търся помощ

Eeeem na4i ne doktorat e vinooven,a ti! :!: !Trqbvalo e da spazva6 to4no ukazaniqta mu! :wink: Poseti pak lekarq i go pitai! :wink:

Пет Ное 30, 2007 10:58 pm Профил

Мнение ..
Здрасти :)
..имам книгата на Майкъл Търмънд "Преобразяване на тялото за 6 дни", честно казано аз не съм пробвала този режим, но пише, че е точно за такива случаи, когато зациклиш на еднон място
..програмата се състои в това, да се яде по маничко, но 5-6 пъти на ден, предимно месо и ориз. Така се засилва метаболизма
Пробвай :)

Изображение

Съб Дек 01, 2007 11:32 am Профил

Мнение 
Диетата на Аткинс изобщо не е полезна,защото лишава организма от въглехидрати,които са основният ти източник на енергия,а ако продължиш с нея,могат да възникнат сериозни проблеми със здравето ти,като например сърдечно-съдови :?
Бих ти препоръчала диетата Саут бийч(диетата на южния плаж),далеч по-здравословна е!Намери я в нета и яж продукти със захарен индекс по-малко от 35 в първите 2 седмици,а следващите 2-със захарен индекс до 50 ;)

Съб Дек 01, 2007 12:12 pm Профил
Аватар

Мнение 
Може да пробваш зелен чай, но не повече от 2 на ден. Разбира се, ако докторът ти каже, че може. Аз така все още свалям. Но имай предвид, че не трябва да се прекалява, защото може да се обезводниш от честото ходене до тоалетна. Иначе диетата от последния брой на Космополитан е много ефективна. Майка ми я пробва и е свалила 2 кг за 2 седмици.

Пон Дек 03, 2007 11:09 am Профил

Мнение 
мога да ти предложа книгата на майкъл търмънд вече 3ти ден съм на тази диета и отслабнах 2 кг и важното е че не си гладна.ядеш по 6 пъти на ден.книгата е много интересна и полезна

Пет Яну 04, 2008 12:22 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ако си момиче не дей много да се ограничаваш от храната, защото после може да имаш проблеми с цикъла!По добре повечко спортувай!

Пет Яну 11, 2008 11:36 pm Профил WWW

Мнение 
Предлагамти да пиеш Л-карнитин да спортувай яж плодове, зеленчуци, бяло месо и риба. Никакав хляб, захар и мазнотии изобщо ще ти помогне ще видиш!!! :)

Пон Фев 11, 2008 3:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
Абе,давате съвети на момичето да спортува,а явно не сте прочели,че тя не може,защото има заболяване на костите!!!! :wink:

А ако ходиш на рехабилитация за раздвижване няма ли да помогне?...сега ми хрумна,не знам как е!Майка ми ходеше,защото тя има мн големи проблеми с костите...има луксация!!!
А иначе мога да ти кажа една диета,ама и тя като ти свикне организма зацикляш!Аз имах да свалям 10кг,а свалих само 6---без спорт :oops: :oops: :oops: Може би,ако си бях направила труда да спортувам щеше да има резултат!
А има и една книга"Да отслабнем завинаги"(мисля,че това беше името),където се яде предимно месо...бяха 3 или 4 етапа...та ядеш месо и като преминеш на последния етап постепенно започваш да си вкарваш всички храни!!!Вуйна ми и братовчедка ми я правиха---вуйна ми свали 16 кг май,а братовчедка ми не помня,ама тя беше напълняла в следствие на бременност и беше натрупала мн след това,даже я мислеха за бременна в 6ти месец!!!А сега е мн слаба!!!!

Пон Фев 11, 2008 4:14 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
О много съжалявам наистина не съм обърнала внимание в такъв случай ти предлагам разходки и преди година лятото ядях само плодове зеленчуци и най-вече салати домати краставици със сирене (слагала съм си и шунка или кашкавал) и бях доста свалила но аз доста ходех и то само разходки никакви други подобни натоварвания

Пон Фев 11, 2008 10:27 pm Профил

Мнение 
Абе вие четете ли изобщо
или си пишете за бройката мнения?
Мацката пише, че не може да спортува!
Аз мога само да препоръчам да чете
бгмама там има цял раздел за това,
много е богата информацията, много диети,
да си избере и пожелавам успех, че не е
лесно това...

Вто Фев 12, 2008 12:44 am Профил

Мнение 
issy_pissy написа:
Абе,давате съвети на момичето да спортува,а явно не сте прочели,че тя не може,защото има заболяване на костите!!!! :wink:

А ако ходиш на рехабилитация за раздвижване няма ли да помогне?...сега ми хрумна,не знам как е!Майка ми ходеше,защото тя има мн големи проблеми с костите...има луксация!!!
А иначе мога да ти кажа една диета,ама и тя като ти свикне организма зацикляш!Аз имах да свалям 10кг,а свалих само 6---без спорт :oops: :oops: :oops: Може би,ако си бях направила труда да спортувам щеше да има резултат!
А има и една книга"Да отслабнем завинаги"(мисля,че това беше името),където се яде предимно месо...бяха 3 или 4 етапа...та ядеш месо и като преминеш на последния етап постепенно започваш да си вкарваш всички храни!!!Вуйна ми и братовчедка ми я правиха---вуйна ми свали 16 кг май,а братовчедка ми не помня,ама тя беше напълняла в следствие на бременност и беше натрупала мн след това,даже я мислеха за бременна в 6ти месец!!!А сега е мн слаба!!!!

Това е на Дюкан диетата :)) И аз съм на нея и свалих 3 кг, ама аз толкова и исках и сега съм на 3 период :)

Вто Фев 12, 2008 9:27 pm Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.