Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Сеп 22, 2018 10:32 pm

Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Бременност след аборт 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Бременност след аборт
Може би има вече такава тема,но все пак..
Искам да попитам някой наясно ли е как стоят нещата..правих аборт (по желание) на 10-ти май и всичко мина добре,лекарят ми каза,че мога да правя секс,но да внимавам,защото през първия месец най-лесно се забременява отново.Може би беше грешка,но тъй като се чувствах добре и нищо не ме боли -правих секс преди няколко дни,но сега имам опасения да не съм бременна отново.Направих тест вчера и ми излезе бледа втора черта,а секса беше с презерватив..има ли вероятност тази черта да се е появила от това,че все още имам слабо зацапване и на моменти падат малки частички..не би ли следвало,ако съм забременяла -кръвотечението да спре?! Другата седмица съм на лекар,но ако някой разбира -нека пише.

Чет Май 26, 2011 3:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
по-вероятно още не са ти се нормализирали хормоните след аборта,затова излиза 2ра черта.

Чет Май 26, 2011 4:13 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз имам същото съмнение и много се надявам да е това.Благодаря за отговора.

Чет Май 26, 2011 4:30 pm Профил

Мнение 
И аз мисля,че по-скоро организмът ти не се е изчистил от "бременните" хормони.
А червената черта-бледа или не,си е черта...
А за кръвотечението..все пак това си е някаква..ххммм..травма да речем..трябва да се изчистиш отвътре,няма как хоп забременяваш и изчезва кръвотечението.
А по принцип при нова бременност тестовете отчитат при първи ден на закъснение на цикъл.Това означава,че не може да отчете точно няколкод ни след секса.Те и лекарите трудно виждат нещо без кръвни изследвания в ранна бременност.
като отидеш на лекар му кажи,той ще те прегледа,ще ти пусне изследвания,а после ако имаш някакви съмнения си направи пак тест.

Чет Май 26, 2011 5:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ами,аз на теста не разчитам много..без значение има или няма бременност..в смисъл,че кръвотечението (в моето положение) винаги може да окаже влияние върху резултата и наистина се надявам да е от това,но реших все пак да го направя.
Много ви благодаря за отговорите,ще видим и при лекаря какво ще стане.

Чет Май 26, 2011 5:22 pm Профил

Мнение Re: Бременност след аборт
cv3tka написа:
Може би има вече такава тема,но все пак..
Искам да попитам някой наясно ли е как стоят нещата..правих аборт (по желание) на 10-ти май и всичко мина добре,лекарят ми каза,че мога да правя секс,но да внимавам,защото през първия месец най-лесно се забременява отново.Може би беше грешка,но тъй като се чувствах добре и нищо не ме боли -правих секс преди няколко дни,но сега имам опасения да не съм бременна отново.Направих тест вчера и ми излезе бледа втора черта,а секса беше с презерватив..има ли вероятност тази черта да се е появила от това,че все още имам слабо зацапване и на моменти падат малки частички..не би ли следвало,ако съм забременяла -кръвотечението да спре?! Другата седмица съм на лекар,но ако някой разбира -нека пише.
Мисля , че известен период от време след аборта , ако си правиш тест за бременност - излиза 2 - ра черта . Организмът ти се чисти още . А и щом си правила секс с презерватив - май шанса е минимален .

Пон Май 30, 2011 3:25 am Профил
Аватар

Мнение 
По принцип, след аборт, кръвотечението трае между 10 дни и 1 месец-според зависи от организма. Може да се забременее след като то спре. Но това са частни случаи, особено ако е с презерватив. Не си бременна, успокой се ;)

Сря Юни 01, 2011 12:34 pm Профил

Добър вечер на всички! Прочетох и също така мисля, че делото е в хормоните...Нещо подобно беше и в мен. Поради работа и стрес, имах спонтанен аборт. След него имаше опит да забременее (не е планирано), но отново спонтанен аборт - тялото вероятно се съпротивише ... Следователно, след това се обърнах към Украйна - има репродуктивна клиника BioTeхCom. Тя се занимава с инвитро с ДЯ с ИЯР, включително. Избрахме пакет с 5 опита (организъма можеше да издържи такова натоварване). Забременях от 3 опит. И докато бяхме там, живяхме в един отличен хотел и ядохме добра храна. И най-приятното е, че това е включено в цената на пакета. И само с помощта на тази процедура в нашата къща сега бягат двя бебянца.

Съб Юли 28, 2018 9:28 pm Профил

Добър вечер на всички! Прочетох и също така мисля, че делото е в хормоните...Нещо подобно беше и в мен. Поради работа и стрес, имах спонтанен аборт. След него имаше опит да забременее (не е планирано), но отново спонтанен аборт - тялото вероятно се съпротивише ... Следователно, след това се обърнах към Украйна - има репродуктивна клиника BioTeхCom. Тя се занимава с инвитро с ДЯ с ИЯР, включително. Избрахме пакет с 5 опита (организъма можеше да издържи такова натоварване). Забременях от 3 опит. И докато бяхме там, живяхме в един отличен хотел и ядохме добра храна. И най-приятното е, че това е включено в цената на пакета. И само с помощта на тази процедура в нашата къща сега бягат двя бебянца.

Съб Юли 28, 2018 9:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.