Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Ное 19, 2017 9:34 am

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 ИМАЛИ ОБЯСНЕНИЕ? 
Автор Съобщение

Мнение ИМАЛИ ОБЯСНЕНИЕ?
Искам да помогна на една приятелка ,но се чувствам безпомощна .Става въпрос за недопускане нито на тампон и полов член в влагалището .Преди е имала нормални полови взаимоотношения а от близо една година неможе тъй като много я боли.Ходи при какви ли не гинеколози и нищо.Или те са некадърници ходи по едно време и на нагревки за маточните тръби,но уви без резултат.Оплаквала ми се е много пъти че я боли дори като я преглеждат.Моля ви помогнете с някакво мнение по въпроса все пак тя не е на 16,17 а е вече на 23 и тепърва неможе да си прави каквито и да било планове заради този проблем въпреки ,че сегашния й приятел много я обича и без секс........... :cry:

Съб Авг 08, 2009 4:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
Обяснение има-нарича се вагинизъм.Най-просто казано представлява спазъм на влагалищната мускулатура и е по-скоро на психическа основа.Нея сигурно я е заболяло 1-2 пъти и от страх да не се случи пак се стяга и така.Аз също от известно време имам болка при полов акт-при мен причината се оказаха гъбички,макар че нямах никакви признаци и бях много изненадана от диагнозата.

Съб Авг 08, 2009 5:27 pm Профил

Мнение 
Някои от гинеколозите също това казват ,4е е на нервна почва .Но представяте ли си колко е гадно да си правил повече от 2 години секс и изведнъж нищо и най лошото е ,4е не е като за пръв път да спиш с някой това е съвсем различно.Не ща и да си помислям изведнъж да се окажеш все едно си девствена.

Съб Авг 08, 2009 9:32 pm Профил

Мнение 
Ще се молим за нея и за нас такива работи никога да не ни спохождат. :o Амин.

Нед Авг 09, 2009 1:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.