Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 5:00 am

Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Как да откажа цигарите? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Как да откажа цигарите?
Здравейте момичета, бих искала да попитам дали някоя от вас е отказала цигарите и как.
Пушачка от около пет години и пуша по половин кутия дневно и сама се осещам че са ми много - закашлям се, задъхвам се :x
Дайте съвет, ако можете.

Сря Дек 17, 2008 7:21 pm Профил
Аватар

Мнение 
Цигари се отказват единствено с желание и силна воля. Никакви никотинови лепенки и Табекс-и и други глупости не помагат. Особено ако човек не си го наложи за цел. Аз пушех 8 години и то доста повече от теб. Но си казах "Стига!" и от 10-тина месеца не пуша. Не казвам, че съм ги преодоляла, дори ми се е случвало да снувам, че пуша. Но съм решила, че няма да запаля никога повече. Моя приятелка по същия начин ги отказа преди 3-4 месеца. Най-важното е човек да има воля.

Сря Дек 17, 2008 7:35 pm Профил
Аватар

Мнение 
Специално за табекс, няма да се съглася с теб. Аз лично, моя приятел и моя брат, всички сме отказали цигарите с Табекс, без да влагам абсолютно никаква воля. Единственото, което е необходимо е да си 100% сигурна, че го искаш и една опаковка табекс. Гарантирам ти, че ще ги спреш. За никотиновите дъвки и лепенки съм съгласна-пълен боклук. Успех! Аз вече от 3 години не пуша и се чудя как изобщо съм могла да го правя преди :?

Сря Дек 17, 2008 7:38 pm Профил
Аватар

Мнение 
peteto85 написа:
Специално за табекс, няма да се съглася с теб. Аз лично, моя приятел и моя брат, всички сме отказали цигарите с Табекс, без да влагам абсолютно никаква воля. Единственото, което е необходимо е да си 100% сигурна, че го искаш и една опаковка табекс. Гарантирам ти, че ще ги спреш. За никотиновите дъвки и лепенки съм съгласна-пълен боклук. Успех! Аз вече от 3 години не пуша и се чудя как изобщо съм могла да го правя преди :?

Имала си воля - спряла си ги. Аз пък познавам хора, на които Табекс изобщо не помогна, ефектът беше временен. Така че, както казах - за да се спрат цигарите трябва преди всичко воля и желание.

Сря Дек 17, 2008 7:43 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз ги бях спряла с Табекс :o :o :o :o :o Първите 5 дни пуших като комин,а на 6-тия не исках да видя цигара. Всичко е до нагласа. Сама ако не поискаш да спреш цигарите,от самосебе си няма да стане :)

Сря Дек 17, 2008 8:10 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз съм чувала за Табекса, че не помагат (не съм ги изпробвала сама)
Опитвала съм само с воля и пак не се получи, но тогава явно грешката ми беше, че опитах да ги спра постепенно- като с всеки ден ги намалях с по една цигара. Получи се , но за около два ри дни. :cry:
и после се "предадох"

Сря Дек 17, 2008 8:13 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз съм чувала за Табекса, че не помагат (не съм ги изпробвала сама)
Опитвала съм само с воля и пак не се получи, но тогава явно грешката ми беше, че опитах да ги спра постепенно- като с всеки ден ги намалях с по една цигара. Получи се , но за около два ри дни. :cry:
и после се "предадох"

Сря Дек 17, 2008 8:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Абе остави какво си чувала, вече двама човека във форума ти казват, че са спряли цигарите с Табекс. Вземи си една опаковка и пробвай, не са скъпи (преди бяха към 7 лв, сега незнам), поне ще видиш при теб как действат.

Сря Дек 17, 2008 8:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз на тати бях взела Табекс, и ги спря ама след 3-4 месеца пак пропуши....той все пак е върл пушач и за него е по трудно...

Чет Дек 18, 2008 12:18 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Аз никога не съм била страстна пушачка. Факт е, че когато бях студентка, живеех при баща ми в София и по време на престоя си там не ми се пушеше изобщо (защото той е твърдо против тях). Една кутия я пушех за 3-4 дни. От около 7 месеца не пуша, просто защото не ми се пуши. Знам, че цигарите не са за мен, и още повече че приятелят ми нито пуши, нито пие, и смятам че е крайно неприятно да му лъхам на стар тютюнджия постоянно. Така че, навреме преустанових тютюнопушенето заедно с алкохола. Не ми се иска да си навлека някой рак не белите дробове, туберкулоза или цироза на черния дроб и да стана инвалид на млади години заради цигари или алкохол. Моят съвет е изобщо да не ги започвате, а ако сте ги започнали, спрете веднага, защото с постепенно отказване или с "от утре" нищо няма да стане. Забравете за лепенките и за електронните цигари, просто защото няма полза. Нямате ли воля, нищо не може да ви помогне. Гарантирам!

Пет Дек 19, 2008 1:51 am Профил WWW
Аватар

Мнение 
Еми,някоя вечер пуши много здраво,ама така,че на другия ден гърлото ти да е леш..и ще видиш дали ще ти се пропуши, никой не може с точност да ти каже,само ти ще си решиш кой е твоят начин. Някои решават и на другия ден вече не пушат....други с дъвки, трети с не знам ти кво- сама ще си определиш

Сря Дек 31, 2008 3:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз пробвах с Табекс,но без воля и желание не се получава...още си пуша...

I touch your skin
I smell the sin
My love for you is dying.

Пет Яну 02, 2009 11:22 am Профил
Аватар

Мнение 
Мама и тати пущат от повече от 20 години. При такъв период волята не върши работа. Баща ми преди седмица купи електронна цигара. Редуват се с майка ми кой да я пуши. Сега майка ми пуши наполовина по-малко! И наистина много добре имитира истинските цигари. Има никотин, но няма никакви катрани. Плюс това не одимяваш помещението. Може да се пуши дори и на забранени места, защото няма дим и не пречиш на никой.
http://smartshopvarna.com/index.php?ch=6
Ето повече инфо.

Съб Яну 03, 2009 1:01 pm Профил
Аватар

Мнение 
ОК мерси на всички много за помощта :)

Нед Яну 11, 2009 8:27 pm Профил

Мнение 
На първо място трябва воля!!!:)
Аз бях пушач в продължение на 7 години и то една част от тях,бяха в доста ранна възраст.Пушех по кутия на ден,на моменти дори две.Опитвала съм да ги откажа с никотинови дъвки,но няма никакъв смисъл от тях,накрая ги бях намалила от само себе си до половин кутия на ден и така няколко месеца,докато накрая не ми писна,тъй като не можех да изкача стълби без да се задъхам и просто си казах,че ми е достатъно и ги спрях без никакъв проблем веднага.
И така вече една година не съм запалила цигара,само няколко пъти съм пушила пурети!

Пон Фев 23, 2009 11:04 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 41 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.