Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Дек 16, 2018 7:15 am

Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Интимна хигиена 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Интимна хигиена
Здравейте,момичета имам един въпрос относно интимната хигиена.По точно искам да попитам за интимните сапуни,кърпички и гелове.Каква е тяхната функция и могат ли да премахнат интимната миризма,колко често могат да се използват и могат ли да навредят по някакъв начин ? И ако може да ми препоръчате някой видове. :) :) :) :)

Съб Сеп 08, 2012 11:59 pm Профил

Мнение Re: Интимна хигиена
Интимен гел не е добре да ползваш повече от веднъж дневно, а интимни кърпички се ползват, когато си навън и нямаш възможност да се измиеш и предимно, като си неразположена. А ако пък попиташ някои лекари, според тях не е хубаво да си миеш тялото повече от веднъж дневно, тъй като му отмиваш защитните механизми.

Нед Сеп 09, 2012 12:17 pm Профил
Аватар

Ползвам интимен сапун на Билка всеки ден. Когато нямам възможност да се измия, вместо интимни, ползвам бебешки кърпички. Относно интимната миризма - не знам какво точно имаш предвид, защото, доколкото знам, ако си здрава и всичко е наред, няма как да миришеш лошо отдолу...

Нед Сеп 09, 2012 2:48 pm Профил

http://www.felisima.com/2012/03/24.html

Нед Сеп 09, 2012 3:00 pm Профил
Аватар

Здрава съм,имам добра лична хигиена и партньора ми е постоянен.На скоро получих сърбеж там долу не е нито рани,нито брадавици,нито пъпчици просто от време на време ме сърби.Четох в разни форуми,че това дразнене в интимните части може да е от сапуна,който ползвам и за това е препоръчително да се ползва интимен сапун за това искам повече информация за него.Знам ще ми кажете да отида на гинеколог,но аз не виждам смисъл, защото нямам нямам брадавици и такива подобни,нямам основание най-много да ми предпиши някакви мехлеми.

Нед Сеп 09, 2012 4:41 pm Профил

Ти досега ползвала ли си интимен сапун? Понякога той също може да дразни. Може да имаш кожен проблем. Вероятно нямаш нещо притеснително. Пробвай да се измиеш с отвара от смрадлика. И ако това не помогне, посети специалист. А зачервена ли си?

Нед Сеп 09, 2012 5:37 pm Профил
Аватар

Не не съм ползвала до сега интимен сапун.Не е много зачервено,но вече сърбежа продължава близо седмица ,не е някакъв силен сърбеж,но е неприятен сега понамаля в началото беше по-силен . :roll: Ще пробвам с интимния сапун и ако продължи ще се наложи да посетя специалист.Благодаря за съветите

Нед Сеп 09, 2012 6:02 pm Профил
Аватар

абе ти ме разби, честно...нямала брадавици и тн, ми ти сама си сложи диагноза, за кво да ходиш по лекари?? а гъбички чувала ли си, че може да имаш? може и от праха за пране, който ползваш да те сърби, от толаетната хартия да си получила гъбички...ама нали нищо ти няма, чакай месец направо

Пон Сеп 10, 2012 6:33 pm Профил
Аватар

Позната гинеколожка ми е казвала,че всички отклонения от нормалното-разни сърбежи,зачервявания,подутини,зацапвания и миризми налагат посещение при лекар.Защо изобщо изчакваш?Не е в твой плюс да го правиш.

Пон Сеп 10, 2012 7:10 pm Профил

Цитат:
Каква е тяхната функция и могат ли да премахнат интимната миризма,колко често могат да се използват и могат ли да навредят по някакъв начин ? И ако може да ми препоръчате някой видове.

Сложи си гарниер за мишници..... :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Пон Сеп 10, 2012 7:29 pm Профил
Аватар

mqyyy написа:
Здрава съм,имам добра лична хигиена и партньора ми е постоянен.На скоро получих сърбеж там долу не е нито рани,нито брадавици,нито пъпчици просто от време на време ме сърби.Четох в разни форуми,че това дразнене в интимните части може да е от сапуна,който ползвам и за това е препоръчително да се ползва интимен сапун за това искам повече информация за него.Знам ще ми кажете да отида на гинеколог,но аз не виждам смисъл, защото нямам нямам брадавици и такива подобни,нямам основание най-много да ми предпиши някакви мехлеми.

:o :o :o Може да имаш гъбички. Много хора имат гъбички, получават се от какво ли не - от прах за пране, неподходящо бельо, сапун, след като си пила антибиотик и разбира се, от секс :o Не виждаш смисъл да идеш на гинеколог, а пък се образоваш във форуми, интересен подход, но напоследък - често срещан.
И не мога да разбера какво толкова ви е страх от тоя гинеколог, не хапе! :o

Пон Сеп 10, 2012 10:57 pm Профил
Аватар

Моят съвет също е да се отиде на лекар. А и той е специалист и може да ти каже какво точно да вземеш. Има толкова много интимни продукти,които се предлагат,но нямат реклама и съответно не се знаят.

Аз лично не ползвам нищо-смятам,че най-доброто почистване става само с вода.
Единственото,което правя е,когато съм навън да ползвам влажни бебешки кърпички. Така се освежавам.

Вто Сеп 11, 2012 6:52 pm Профил
Аватар

Мен гинеколожката ми ме посъветва да си намеря някой бебешки сапун и да използвам само него (както и правя отдавна). Единствено каза да не е Тео Бебе. :roll: Каза да е бял на цвят и без никаква миризма, просто измиващ. Също така каза да не ползвам нищо друго - без други сапуни, интимни гелове или интимни кърпички.

Съб Сеп 15, 2012 11:48 pm Профил

Аз мога да ви препоръчам качествени продукти за интимна хигиена ето тук http://faberlic.bg/tialo/dezodoranti-intimni

Сря Мар 25, 2015 6:33 pm Профил

От скоро използвам този интимент дезодорант и съм много доволна. Предотвратява лошата интимна миризма и освежава. Можете да го опитате.

Сря Май 20, 2015 1:45 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.