Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 13, 2018 6:09 am

Отговори на тема  [ 151 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 Сексуална Kултура 

Какви контрацептиви използвате?
Презервативи 58%  58%  [ 580 ]
Противозачатъчни 16%  16%  [ 156 ]
Други 1%  1%  [ 9 ]
Не използвам 25%  25%  [ 248 ]
Общо гласове : 993

Сексуална Kултура 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Аз съм чувала и за някакви лепенки, които се залепват някаде по тялото, но не знам дали се продават в България.

Сря Апр 22, 2009 4:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
8)

Пет Юни 19, 2009 1:54 pm Профил

Мнение 
Сйемето у шъпа и тава е!

АЗ СЪМ МЪЖКО

Цензура

Вто Юли 14, 2009 12:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
съжалявам някой преди мен може да е питал,но...относно дамските презервативи някоя от вас да ги е ползвала и във всяка една аптека ли се продават?!

Нед Юли 19, 2009 2:45 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз искам да ви попитам дали някоя от вас е ползвала противозачатъчните Lindynette 20 ... четох разни статии за тях , но предпочитам отговора на някой дето ги е използвал ... и дали наистина са толкова надеждни за предпазване, тъй като на мен ми бяха предписани за 'успокоение' на яйчниците?!

Нед Авг 02, 2009 8:51 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз линдинет не го харесвам .. .. ти на колко години си ???

Аз лично съм доволна от Логест -с водна основа без хормони препоръчителни са за подрастващи ,но това зависи разбирасе от организма.Извинявам се нищо лично,но не мислиш ли че въпрости е глуповат? Тъй като на всяка жена тялото е различно на мен може да ми понасят на теб не и обратното...Всичко си е до развитие и организъм :wink: Една приятелка пи диане :x надебеля,прокараха и мустаки .. и тнт ... Много хора съм чувала че се оплакват от диане ..Така че внимавайте какво купувате

А по темата : Аз мисля че сексуалната култура е толкова занемарена че подрастващите се шашкат като им закъснее 1 ден ..Макар че са девствени ...Такова нещо като култура няма,повечето знаят за секса от рано,ноо не знаят за последиците, идват тук пускат тем и ревът за помощ!!!! :wink:

Чет Сеп 24, 2009 12:13 pm Профил

Мнение 
v momenta nepolzvam ni6to,no opredeleno predpo4itam hap4eta.posledniq pat s moq priqtel polzvahme prezervativ i toi se skasa v men nie nerazbrahme i toi svar6i v men.sled tova pri 2iq akt par4eto koeto se be6e skasalo izleze

Пет Окт 02, 2009 10:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Изчетох цялата тема с интерес има доста полезни неща :) До преди няколко месеца използвах противозачатъчни ,но с мило решихме че искаме бебе.През 6-7 месеца преди това сме си правили изследвания за хепатит сифилис и спин и знам ,че всичко е ок. А относно тетовете за бремнност мога да поспоря,че винаги може да се рачита на тях.Бременна съм в 8г.с. ,но положителен тест така и не съм видяла ,за сметка на това видяхме "точица" ,а утре трябва да чуем и пулсациите на бъдещото бебе :happy:

Нед Окт 25, 2009 10:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
Честито, много хубава новина :)

Пон Ное 02, 2009 2:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
Гума,гума.Колкото и да не ми е пълно удоволствието с нея си е необходима по ред причини.

Пон Ное 02, 2009 5:25 pm Профил
Аватар

Мнение 
rozaliq написа:
съжалявам някой преди мен може да е питал,но...относно дамските презервативи някоя от вас да ги е ползвала и във всяка една аптека ли се продават?!

Не съм ползвала, но от това, което съм чела знам че е малко неприятно, тъй като част от презерватива (външен пръстен) се показва извън влагалището. Иначе би трябвало да имат същия процент защита като обикновените презервативи.

Съб Авг 14, 2010 8:56 pm Профил
Аватар

Мнение 
siqnalili написа:
Аз съм чувала и за някакви лепенки, които се залепват някаде по тялото, но не знам дали се продават в България.
:idea: това е никотин и е за пушачи да спрът :wink:

cosmoNAFTИзображение

Чет Авг 19, 2010 5:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
Да, има такива лепенки заместители на никотина. Но мацката питаше за противозачатъцхни лепенки. Има такива, но наистина не знам дали са в БГ. Аз съм ползвала в Финландия, слагат се малко под лакътя, чакаш половин час и в следващите 5 часа си предпазена. Но само веднъж съм ползвала, не успях да се доверя за повече...

Пет Авг 20, 2010 12:46 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Сексуална Kултура
Мацки, ето и от мен малко полезна информация (тъй като не го видях никъде това, но може някой да се е сетил да го включи). Значи, към ХЕИ има Кабинети за анонимно и безплатно консултиране и изследване за HIV/СПИН. Ако някой се притеснява или съмнява (или чисто за профилактика), да вземе да се възползва. Изследването е безплатно и анонимно. Ето линк с адреси на кабинетите в различни градове: http://www.ncaids.government.bg/bg/usef ... fices.html
Лично аз смятам, че профилактиката (като водиш полов живот...а и по принцип) е от изключителна важност. Ако не друго - за наше спокойствие и спокойствие на партньора, че всичко е наред.
НО е нужно и хората да са наясно къде, аджаба, могат да отидат да се тестват...а ми прави впечатление, че много хора не знаят, или ги е срам да попитат. Има и такива, които се притесняват чисто финансово колко би струвало такова изследване и дали ще имат възможност да си го позволят. За това смятанм, че тази инфо е полезна. ;)

Пон Сеп 29, 2014 6:00 pm Профил

Мнение Re: Сексуална Kултура
Ние използваме само презервативи
италиански продукти,custom website development,гръб на кухня,екзотични почивки

Пет Юни 15, 2018 10:18 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 151 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.