Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 18, 2018 5:11 pm

Отговори на тема  [ 151 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 Сексуална Kултура 

Какви контрацептиви използвате?
Презервативи 58%  58%  [ 580 ]
Противозачатъчни 16%  16%  [ 156 ]
Други 1%  1%  [ 9 ]
Не използвам 25%  25%  [ 248 ]
Общо гласове : 993

Сексуална Kултура 
Автор Съобщение
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
miss Bunny написа:
В последно време се замислям дали пък да не мина на хапчета... :roll:
Чела съм доста неща за този вид контрацепция, достатъчно организирана съм, че да не забравям да ги пия редовно... може би е време да пробвам, стига с тия "дъвки" :D

Има отделна темичка за контрацептивните методи, има и темичка /ей тук отгоре някъде е/ за противозачатъчните, може да поразгледаш да "чуеш" мнения по въпроса, а и да питаш ако имаш въпроси :)
Аз бях на ОК 4 години, спрях ги за почивка за 6 месеца и стигнах до извода, че не ща и да чуя за почивки, докато не реша да ставам мама :lol:

Нед Дек 30, 2007 3:15 am Профил

Мнение 
Кеди написа:
miss Bunny написа:
В последно време се замислям дали пък да не мина на хапчета... :roll:
Чела съм доста неща за този вид контрацепция, достатъчно организирана съм, че да не забравям да ги пия редовно... може би е време да пробвам, стига с тия "дъвки" :D

Има отделна темичка за контрацептивните методи, има и темичка /ей тук отгоре някъде е/ за противозачатъчните, може да поразгледаш да "чуеш" мнения по въпроса, а и да питаш ако имаш въпроси :)
Аз бях на ОК 4 години, спрях ги за почивка за 6 месеца и стигнах до извода, че не ща и да чуя за почивки, докато не реша да ставам мама :lol:

Благодаря за info-то! :wink: Ще те имам предвид да знаеш /относно питането/! :D

Пон Дек 31, 2007 2:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз не ползвам и не съм на 14........на 22 съм.Това си е личен избор и до това колко вярваш на човека с теб,а и дори по някаква причина да стане нещо-да знаеш,че той е с теб

Вто Яну 29, 2008 4:08 pm Профил
Аватар

Мнение 
momi4eta pazete se, mnogo e vajno. znam go ot opit za6toto mi se slu4i ne6to lo6o ot tozi sort

Чет Мар 27, 2008 6:29 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Аз пък като се замисля без предпазни средства полов акт не съм имала. Въпреки, че с приятелят ми сме заедно от 3 години и половина и че той ми е първият( засега и единтсвен)! Някак си не мога да си го представя това нещо.
Но наистина е въпрос на личен избор :wink:

Съб Апр 05, 2008 3:20 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Ние с моя приятел/вече съпруг/ спряхме да изпозлзваме презерватива когато решихме да си имаме бебче.Това го решихме към края на лятото.Като след като разбрах , че съм бременна веднага изтичах до Кабикс...За моя сигурност и още по голяма на детето.Не , че му нямах вяра. :) Просто реших , че ще е добре да си направя това изследване.В последствие ме изследваха за куп други неща. :P

:pass: Изображение:pass:

Чет Апр 10, 2008 2:23 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Едно време, далеч преди да почна да водя какъвто и да е сексуален живот, си бях купила една много ценна книжка, нещо от типа " Сексуална култура за всяко момиче". Не мога да се сетя в момента. Беше мн полезна. Караше те да се замислиш. Даже имаше глава за как се ражда и кво става след бременността.

Мн полезно четиво, дано и хората в предсексуална възраст и сега си я купуват и се образоват. Изключително важно е!

Нед Май 04, 2008 5:28 pm Профил
Аватар

Мнение 
plamenapanova написа:
Едно време, далеч преди да почна да водя какъвто и да е сексуален живот, си бях купила една много ценна книжка, нещо от типа " Сексуална култура за всяко момиче". Не мога да се сетя в момента. Беше мн полезна. Караше те да се замислиш. Даже имаше глава за как се ражда и кво става след бременността.

Мн полезно четиво, дано и хората в предсексуална възраст и сега си я купуват и се образоват. Изключително важно е!

И аз имах такава :lol: Мама ни подари с брат ми по една такава книжка и всичко беше много добре написано.

бтв, това ме плаши от анкетата

Код:
Не използвам    23%   [ 141 ]   

Трели

Този потребител не съществува в регистрите на форума.

Пон Май 05, 2008 9:13 am Профил
Аватар

Мнение 
Eldest написа:
plamenapanova написа:

И аз имах такава :lol: Мама ни подари с брат ми по една такава книжка и всичко беше много добре написано.

бтв, това ме плаши от анкетата

Код:
Не използвам    23%   [ 141 ]   

Трели

Да, неслучайно сме на първо място по аборти- защото почти всички мои познати хич не ги ебе, мъжът ги пазел и т.н. простотии.

Техен си проблем. Аз ползвам хапчета и съм изключително доволна- дори отначало ги ползвах за нормализиране на цикъла.

Вто Май 06, 2008 10:18 pm Профил

Мнение 
Във връзките с бъдеще и с желание да съществуват дълго идва момент, в който контрацептивите стават излишни. Говоря за хора, които могат да носят отговорност, и за които едно бебе не е толкова страшна перспектива, както някои го изкарахте. Доверие плюс редовни медицински прегледи е формулата според мен. така че не се плашете от "високия процент" на тези, които не се предпазват.
Друг момент е с хората, които много-много не подбират и .. :boff: абе, всеки да си носи сам отговорността, ама най-малките най да внимават ! :wink:

Пет Май 09, 2008 5:45 pm Профил

Мнение 
противозачатъчни :)

Нед Авг 10, 2008 12:19 am Профил
Аватар

Мнение 
Хора току що изчетох цялата тема, интересна е и ВАЖНА Е!!!
Само ще добавя че НА ГЪРБА НА МАЙЧИН ДОМ В СОФИЯ ИМА ЦЕНТЪР ЗА СЕКСУАЛНО ЗДРАВЕ, във който, всеки може да иде и да си направи безплатно преглед и изследвания. Също така се помнете че здравето е висша ценност, пък и профилактиката винаги е по -евтина, по - безболезнена и винаги е по - добре да идеш на профилактика отколкото на лечение...
Както се казва в малкия принц : "Това е въпрос на дисциплина - каза ми по-късно малкия принц. - Когато се приготвиш сутрин, трябва да се погрижиш и за планетата. Трябва редовно да изскубваш баобабите веднага щом ги разпознаеш сред розовите храсти, на които много приличат, когато са съвсем млади. Досадно е, но и много лесно."
Вярвам че всеки би могъл да намери поне веднъж в годината време да иде на 1 преглед и да си пусне едни пълни кръвни излседвания...

Вто Дек 09, 2008 8:56 pm Профил

Мнение 
Преди ползвах презервативи,но от няколко години с приятеля ми искаме бебче,и естествено не се пазим :)

Пон Яну 12, 2009 10:39 pm Профил

Мнение 
А отидохте ли на изследвания преди да решита да правите опити за бебче. Това е много важно, защото, както пише колегата отгоре профилактиката е много по-безболезнена и по-евтина отколкото неприятностите след това.

Чет Яну 15, 2009 3:39 pm Профил
Аватар

Мнение 
na men mi se iska da pravq s priqtelq si sex bez prezervativ oba4e ni e strax ot bebe 4e sme o6te v na4aloto a i az o6te ne sam dostaty4no golqma za tova. mislix si za diafragma ama mnogo nisuk i e procenta na predpazvae 75% sa si malko. Ideqta za tezi sve6ti4ki mi dopada. nqkoq ot Vas ako gi e izprobvala molq da mi spodeli mnenieto si. :)

Пон Мар 30, 2009 5:02 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 151 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.