Lady Popular Cosmopolitan

Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Май 24, 2018 9:10 am

Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Кървене след секс 
Автор Съобщение

Мнение Кървене след секс
Предварително се извинявам, ако има такава тема, но до колкото видях не открих такава. Проблемът ми е следния, наското след като правих секс с приятеля ми получих леко кървене, което доста ме обезпокои. Само искам да вметна, че съм ходила на лекар и нямам абсолютно никакви проблеми, освен, че ми е обърната матката :roll: :wink: каквото и да означава :shock: Та, въпросът ми е, на някоя от вас дали се е случвало такова нещо? След това естествено, кървенето спира, просто не знам защо така се получава... Моля Ви, дайте ми някакъв съвет, предварително Ви благодаря! :blink:

Вто Мар 10, 2009 2:46 am Профил
Аватар

Мнение 
I na men mi se e slu4valo,i kogato otidoh na ginekolog i q pitah tq kaza 4e imalo nqkakva si tukan koqto mn lesno se naranqvala i zatova ponqkoga kurveneto se ilo s4italo za normalno i ne vodi sled sebe si-nqkakvi bolesti,sled nqkolko pregleda tq mi kaza abe ti ima6 polep na matkata-kurve6 li po vreme na seks i az si vikam na akula...ami az nali ti kazah 4e kurvq predi nqkolko sedmici(ama tq qvno ne pomne6e,nali ne sum samo az)Ta ne vinagi kurveneto,zna4i 4e ti ima ne6to,ama v mnogo slu4ai zna4i taka 4e....ako ginekolog ti kaja 4e ti nqma ni6to i e zaradi tazi tukan ,moje samo da se radva6 :roll:

Вто Мар 10, 2009 11:13 am Профил
Аватар

Мнение 
Може да се е наранил някой външен слой, но може да имаш и раничка. По-добре отиди на лекар, ако това се повтори.

Вто Мар 10, 2009 11:16 am Профил

Мнение 
Ами лошото е, че и друг път ми се е случвало и си е минавало без проблеми..иначе ходих на лекар абсолютно никакви проблеми не ми откри, прави ми изследване за цито намаска и там нямаше проблеми- с една дума всичко е перфектно. Просто тва кървене ме притеснява така ... може пък и малко да съм попрекалила с бурния секс ... :oops: :oops: :oops: знам ли, пак Ви благодаря за отговорите...

Вто Мар 10, 2009 3:34 pm Профил

Мнение Re: Кървене след секс
Здравейте! Бих искала да усокоя всички, които се притесняват от кървенето след секс. Не винаги това значи нещо страшно. Понякога просто проблемът е механичен. Имах такова оплакване четох какви ли не неща по форомите и накрая се оказа (потвърдено от няколко лекаря), че няма нищо страшно - просто трябва повече овлажняване.
надявам се съм била полезна.

Пон Апр 23, 2018 2:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.