Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 13, 2018 11:46 pm

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 свалих 10 кг 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
lolo написа:
issy_pissy написа:
Абе,давате съвети на момичето да спортува,а явно не сте прочели,че тя не може,защото има заболяване на костите!!!! :wink:

А ако ходиш на рехабилитация за раздвижване няма ли да помогне?...сега ми хрумна,не знам как е!Майка ми ходеше,защото тя има мн големи проблеми с костите...има луксация!!!
А иначе мога да ти кажа една диета,ама и тя като ти свикне организма зацикляш!Аз имах да свалям 10кг,а свалих само 6---без спорт :oops: :oops: :oops: Може би,ако си бях направила труда да спортувам щеше да има резултат!
А има и една книга"Да отслабнем завинаги"(мисля,че това беше името),където се яде предимно месо...бяха 3 или 4 етапа...та ядеш месо и като преминеш на последния етап постепенно започваш да си вкарваш всички храни!!!Вуйна ми и братовчедка ми я правиха---вуйна ми свали 16 кг май,а братовчедка ми не помня,ама тя беше напълняла в следствие на бременност и беше натрупала мн след това,даже я мислеха за бременна в 6ти месец!!!А сега е мн слаба!!!!

Това е на Дюкан диетата :)) И аз съм на нея и свалих 3 кг, ама аз толкова и исках и сега съм на 3 период :)
и аз съм на нея,както и всички около мен и я препоръчвам,особено на тези които имат да свалят повече от 10 кг. :roll:

Пон Мар 10, 2008 9:59 pm Профил ICQ

Мнение Re: свалих 10 кг
Здравей,аз отслабнах с 6 кила за месец ,благодарение на http://lipoin.com/otslabvane/
на билкова основа са и предпазват организма от йо-йо ефект

Чет Ное 02, 2017 4:52 pm Профил

Най-добре е да си тренирате и да се храните правилно
помпи и компресори за гуми

Сря Сеп 05, 2018 12:16 pm Профил

Искам само да споделя най-честите грешки, които жените правят, когато искат да отслабнат. Глад не = на отслабване, а точно обратно. Магическо хапче за отслабване няма. Често хранене без фибри и най важното, липса на физическа дейност. Предлагам съм много диети, но най добрата според мен е Действие на 90-дневна диета .

Вто Окт 30, 2018 9:54 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.