Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Окт 17, 2017 11:26 pm

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 ХИМИЧЕСКИ ПИЛИНГ НА ЛИЦЕ,В СЛЕДСТВИЕ НА АКНЕ 
Автор Съобщение

Мнение ХИМИЧЕСКИ ПИЛИНГ НА ЛИЦЕ,В СЛЕДСТВИЕ НА АКНЕ
Здравейте :}

Почти на 20 години съм и от периода на пубертета страдам от акне. В момента лицето ми горе-долу се поизчисти, но имам стари белези, които бих искала да отстраня. Интересувам се дали някоя от вас е ползвала услугата на лекар дерматолог и моля за съвет, препоръки и ориентировачни цени, но само от жени, които са се подложили на процедурата и наистина имат опит и мнение.

Благодаря предварително!

Поздрави.

Вто Сеп 09, 2008 4:40 pm Профил
Аватар

Мнение 
Малко, късничко, но може да ти е от полза - правила съм си два вида химичен пилинг - плодов и салицилов, от първия не видях абсолютно никакъв ефект, по принцип кожата трябва да се "излющи" до няколко дена след него, т.е да се обнови, но не стана. С втория беше същото положението, с разликата, че той се води по-силен и от него адски ми се изсуши кожата и със седмици не можех да я оправя. Общо взето, никакъв ефект, а парите не са малко - по 80 лева, като за втория ми направиха отстъпка и излезе 60. Правих ги в центъра на д-р Мая Тачева, но всъщност конкретно тези процедури ги извършват козметичките. Там твърдят, че при никой друг не се е случвало да няма никакъв ефект, което леко ме съмнява, де. Не знам дали нещо ще ти е от полза, все пак поне тези двата вида пилинг не ти ги препоръчвам, просто е безсмислено. Или поне в тази клиника е така. Общо взето, най-важното е да изчакаш поне до октомври, защото излагането на слънце поне седмица след процедура е рисковано. Май за друго не се сещам в момента.

Съб Сеп 13, 2008 1:35 pm Профил

Мнение 
Благодаря ти за полезната информация..:} Наскоро по раиото чух реклама за козметичния център на д-р Тачева и дори си записах телефона за връзка..Но предвид новите факти май няма да ходя там, след като няма ефект.
Засега имам желание за такъв пилинг,но за съжаление нямам никаква идея къде може да се осъществи успешно и не на космически цени.А и не ми се иска да рискувам с лицето си..все пак ценно ми е..:}
И пак благодаря за споделения опит..
Поздрави.

Чет Сеп 18, 2008 9:29 pm Профил
Аватар

Мнение Re: ХИМИЧЕСКИ ПИЛИНГ НА ЛИЦЕ,В СЛЕДСТВИЕ НА АКНЕ
Аз съм правила химически пилинг в център за естетична козметология Vanity zone: ефекта е много добър по принцип, но има значение кой ти го прави и наистина трябва да се има в предвид състоянието на кожата.

Чет Окт 05, 2017 12:27 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.