Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 22, 2017 5:40 pm

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Добра козметичка в Пловдив 
Автор Съобщение

Мнение Добра козметичка в Пловдив
Моля ви,препоръчайте ми някоя добра козметичка в Пловдив :)

Нед Юли 09, 2006 2:14 pm Профил

Мнение 
В КИЧУКА НА УЛ.ПЕТРОВА НИВА СТУДИОТО ЗА КРАСОТА Е МЪНИЧКО ,НО УСЛУГИТЕ СА ИМ ПРЕКРАСНИ

Пон Юли 10, 2006 12:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
Еми в Смирненски на Спирката след Санито,има един център за красота(там до колелото)козметичката е страхотна,много е добра,препоръчвам ти я

Пон Юли 10, 2006 12:59 pm Профил WWW

Мнение Re: Добра козметичка в Пловдив
Виждам, че темата е стара, но все пак да споделя и моя опит . Да откриеш козметичката за себе си е също толкова трудно, колкото да се довериш на ...ъъъ, добър гинеколог. Особено, когато ще си правиш процедури като кола маска на интим или почистване на пъпки от лицето- и в двата случая рискът си е голям, ако тя е немърлива или груба.След като няколко такива ми направиха лицето като "гримирано" след боксов мач, търсих и разпитвах внимателно, не се лъжех вече по реклами и ваучери...дето се казва- "не питай старило, а патило!". :) Първо отидох при нея за кола маска на ръцете, уверих се че работи с качествени продукти и е чевръста, а после обсъдихме процедурите за лицето ми- то е със смесена кожа и едновременно имам черни точки и едни бели, които сама не мога да изстискам, само си докарвам белези .Вече три години само при нея ходя, спокойна съм, че се съобразява с прага ми на болка, не ми възпалява кожата и след почистване на лице то не ми е червено- спокойно мога да излезна от салона , без да се крия от хората. Работи на центъра, но цените при нея са нормални, защото разчита на големия си брой клиенти явно.За да не прозвучи като реклама, няма да и оставям координати тук, ако някой се интересува, може да ме пита на лични. :roll:

Вто Юни 20, 2017 8:16 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.