Lady Popular Cosmopolitan

Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Май 22, 2018 6:45 pm

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Абонамент ... 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Абонамент ...
Здравейте...

от няколко месеца наблюдава,че се пуска реклама на новия брой на списанието(в сайта и на страниците на Facebook),а по реповете го няма,пристига с ден-два закъснение..а когато си абониран и с повече...Защо се получава това разминаване?

Пет Май 21, 2010 11:08 am Профил
Аватар

Мнение 
преди време и аз бях абонирана но списанието ми идваше със седмица закъснение след като всички вече са го прочели...

това ми се стори супер несправедливо - не стига че плащаш преди всички останали, а после чакаш като някакъв малоумник да те огрее, и всичките ти приятели вече са го купили и прочели...

затова повече не се абонирах...

да не говорим че ми се е случвало списанието да идва разпечатано и видимо четено, а понякога и разни мостри и подаръци липсваха...

на вас случвало ли ви се е това?

Изображение

Съб Сеп 11, 2010 1:57 pm Профил
Аватар

Мнение 
а кога се очаква да си получа първият брой "януари 2011" ???

Нед Дек 26, 2010 7:56 pm Профил ICQ

Мнение 
На вас пристигнал ли ви е първия брой за тази година?

Чет Яну 13, 2011 3:43 pm Профил

Мнение 
spider_4e написа:
а кога се очаква да си получа първият брой "януари 2011" ???

Здравей!

Ако имаш сключен абонамент за 2011 г., то първия брой, който ще получиш, е брой 2 (излиза на 22 януари), а последния брой ще бъде бр. 1 за 2012 г., който ще излезе в края на декември.

Пон Яну 17, 2011 3:29 pm Профил

Мнение Re: Абонамент ...
Аз съм много разочарована от моя абонмет, по-миналия месец,закусня с 4 дни, миналия месец,закусня с една седмица,а този месец още не ми е дошло списанието!!!!9 дена закъснява,сигурно ще дойде след 10-15 дни.....по добре да си махна абонамента и искам да го махна,амма не знам как!!!Званях и до абонаментния център и там ми казаха че е пратено..пратено пратено,ама аз го нямам!!!сврзах се с местния представител, той щял да проведе разслдване...и вчера щели да ми го донесат..ама няма списание!!!!
Направо съм страшно разочарована,как да се откажа от абонамета ми!!! по-добре да го купувам,писна ми само да чакам.Ако няма как да се откажа,със сигорност няма НИКОГАААА да го поднивя и ще кажа на всички да не го правят,няма смисъл...само се ядосвате и чакате.Препоръчвам на Cosmopolitan да провери хората които се занимават с това,защото ако ази гоина сте имали много абонамети,другата 6те будат 3 по малко....

Пон Апр 09, 2012 8:11 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.