Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Юни 27, 2017 1:22 am

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 трябва ми съвет 
Автор Съобщение

Мнение трябва ми съвет
Здравейте. Имам нужда от съвет. Преди няколко месеца си смених работата. Имам колега, с когото много се разбираме. Прекарваме си забавно. Наскоро докато си чаках автобуса той мина и предложи да ме вземе с колата и аз се качих. Каза, че е рано за работа и ми предложи да се поразходим преди това. Не намирах нищо странно в това. Той си има приятелка от 5 години, а аз приятел от 4. Намирах отношенията ни за чисто приятелски. От седмица две обаче започна да пуска странни бъзици. Гледа ме някак странно, влюбено. Иска да ме води на разходки извън работно време извън града, започна да идва по- често когато съм аз на смяна. Един друг колега започна да се шегува с мен, че той ме сваля. Многоми е приятно да прекарвам време с него, но взех да се съмнявам в намеренията му. Също така не искам да го отрежа. Иска ми се да излезем. Какво да правя?

Чет Сеп 11, 2014 11:30 am Профил

Мнение Re: трябва ми съвет
Щом ти харесва излез с него, така и така явно с твоя приятел връзката ви не е сериозна (ако беше нямаше да се увличаш по други). Но първо си помисли, че мъжете от началото се държат много по-мило отколкото после.

Вто Дек 08, 2015 3:11 pm Профил

Мнение Re: трябва ми съвет
Моля да ме извините,че пиша тук,но темата за абонамента е заключена.Имате ли идея знам че е минала половин година,но има ли вариант да се абонирам сега.

Съб Юни 18, 2016 2:18 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.