Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Дек 11, 2018 6:01 am

Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Гафовете на работа 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Гафове - бол, само дето не помня всички :D Иначе постоянно се случва да се изцепя нещо за колежка, която е зад мен или някъде около мен, а аз я виждам последна, т.е. - късно :D Или колкото пъти влезе шефката - аз се оглеждам в огледалото :lol: (интересно обаче, когато работя усилено и пара се вдига - никой от високопоставените не влиза в стаята :o ) Случвало се е да ме изпратят да нося покана на някой в общината, или в друга институция и като ме попитат за какво е поканата - аз да забравя :lol: Ей такива някакви постоянно ми се случват :? :o

Чет Фев 26, 2009 8:29 pm Профил
Аватар

Мнение 
На едни клиенти им обърках поръчката три пъти :lol: Хората имаха голямо търпение и все пак проявиха разбиране :P :lol:

Пет Фев 27, 2009 9:32 pm Профил
Аватар

Мнение 
Сещам се последно за един гаф, който направих, докато работих в едно радио като водеща на новини. Само да допълня, че офиса на радиото се намира на един стадион, в който на първия етаж са съблекалните на футболистите, а на втория сме ние- екипа на медията. Така значи... стоя си аз до кафе машината долу в коридора и си чакам таксито, но входната врата е отворена... покрай мен минават футболисти по халати, почти голи и само ме оглеждат, аз реших да вляза в една стая, докато чакам с цел да е салона за тренировки, а то се оказа съблекалнята на момчетата. Голям смях!!! След което излизам отвън без малко да се блъсна в един високопоставен човек от града, който ми казва: "Да не изтинеш-не стой на течението!", а аз не го разбжрах и се обаждам неподготвена "А, не аз работя тук, там горе..." -абе нещо такова изръсих. След което се оказа, че човека е треньор на този футболен отбор. И явно са се посмяли за моя сметка- ей, така колективно! :D В крайна сметка- вече не рабоъя там, обаче ми липсва този стадион и футболните викове. :mobile:

Пет Апр 03, 2009 7:56 pm Профил
Аватар

Мнение 
Миналото лято бях администраторка в Албена и една сутрин,след нощна смяна една от камериерките си съблече блузата на рецепция.Ей така,без причина...Може би и се искаше да покаже...гърдите си,които повече приличаха на кравешки,отколкото на човешки. :D

Вто Юни 09, 2009 11:27 am Профил YIM WWW
Аватар

Мнение 
Преди време като бях сервитьорка, първото ми разливане беше с Капи вишна в/у един мъж с бял панталон. :? Тоя взе да врещи като луд а шефа ми седеше отстрани и се смееше. Друг път една бутилка падна на таблата и обърна едното кафе, което плисна в лицето на една жена. Горещото кафе и влезе в очите.
А на сегашната ми работа един ден помолих колегата ми да ме смени. Обаче той забравил и накрая никой не отиде.

Вто Юни 09, 2009 9:25 pm Профил

Мнение 
нямам право на гаф........ :shock: Недопустимо е......

Сря Юни 10, 2009 9:38 pm Профил
Аватар

Мнение 
iloveme написа:
нямам право на гаф........ :shock: Недопустимо е......

Аз също-иначе някой ще получи токов удар-аз или пациента :o

Пет Юни 12, 2009 7:15 pm Профил

Мнение 
на една танцьорка веднъж и се разпадна почти всичко по костюма-то не беше колани,гривни,часовници,шапки,очила и само се гъзеше да обира каквото може навреме.......

Пон Ное 30, 2009 11:51 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.