Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Дек 11, 2018 1:10 pm

Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Аниматор или бакшиш? 
Автор Съобщение

Мнение Аниматор или бакшиш?
Здравейте на всички.Не знам дали е точния раздел,но реших да пусна темата тук.Правя нещо като лично проучване и искам да чуя мненията на хората по въпроса.Ще ви дам 2 различни ситуации и очаквам да ми кажете плюсовете и минусите при всяка от тях.
1.Занимаваш се с танци "професионално".В кавички е,защото дадения човек няма други умения.Работиш като аниматор.Имаш шеф,работно време,изисквания и т.н.
2.Занимаваш се с каране на такси временно,защото искаш да искараш някакви пари.Нямаш шеф,работно време и работиш,когато поискаш.
Благодаря предварително!

Сря Ное 17, 2010 10:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
Първото разбира се.
Това да си бакшиш не е никакво предимство,да не кажа,че е недостатък. Това,че нямаш шеф,не е вярно. Първо,ако караш на чужда кола,плащаш аренда на собственика. А ако е твоя колата,но работиш към фирма,което е задължително,иначе не получаваш разрешително за такси,плащаш на фирмата,за това че ползваш името й. Като изключим тези неща,не се изкарват ама изобщо достатъчно пари. Ако е за втора работа е търпимо,но за основна е абсурдно.

Сря Ное 17, 2010 10:23 pm Профил

Мнение 
Да бе запозната съм с бакшишките истории.Имам предвид,ако плащаш само наем и колата все едно си е твоя.Караш,когато искаш,ако не искаш не караш и т.н.Това имам предвид под нямане на шеф.Никой не ти казва кога да излезеш да караш,през кои часове,колко време и т.н.

Сря Ное 17, 2010 10:58 pm Профил
Аватар

Мнение 
HipAndHop написа:
Да бе запозната съм с бакшишките истории.Имам предвид,ако плащаш само наем и колата все едно си е твоя.Караш,когато искаш,ако не искаш не караш и т.н.Това имам предвид под нямане на шеф.Никой не ти казва кога да излезеш да караш,през кои часове,колко време и т.н.

Ако нямаш ортак-да. Обаче,не можеш да си позволиш да излизаш когато си искаш,защото вечно ще си без пари. Така че,за мен по-добре е първия вариант.

Сря Ное 17, 2010 11:01 pm Профил
Аватар

Мнение 
Какво имаш предвид професионален танцьор?
Защото аз съм такава и с това си изкарвам хляба имам групи,които водя и това е предостатъчно за да живея добре.
Така,че не знам,но то зависи и от танците,които практикуваш.
Но според мен е по-добре танци отколкото такси.

Чет Ное 18, 2010 12:54 am Профил
Аватар

Мнение 
Хубави пари от това, че караш такси, не се изкарват вече. Казвам го, защото имам познати, които се занимават с това, преди години е било доста доходоносно.
А и аз лично съм на мнението, че тези временни неща са най-трайните ;) Но човек сам трябва да избере какво да прави :)

Чет Ное 18, 2010 12:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
По принцип първият вариант е по-добър, несъмнено.
Но да ти кажа танците няма да са достатъчни, за да станеш аниматор. То зависи и какво разбираш под аниматор?

Чет Ное 18, 2010 5:23 pm Профил

Мнение 
аз само да попитам какво общо имат танците с аниматорите. аз съм бачкала като аниматор доста години около 3 в Амстердам, а сега съм супервайзор на аниматори в Чехия и определено аниматорите не се занимават с танци. иначе според мен ако трябва да отговоря на въпроса определено първото

Чет Дек 09, 2010 2:54 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.