Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Дек 11, 2018 12:40 pm

Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
 Мобилните компании 
Автор Съобщение

Мнение Мобилните компании
Здравейте ! Тези дни кандидатствах за "Сътрудник продажби" в една от добре познатите ни фирми за мобилни апарати ( ще спестя името , за да не кажете че правя някаква реклама или нещо подобно ) , та въпроса ми към вас е до колко време ще ми се обадят за интервю , ако евентуално ме одобрят и каде се провеждат тези интервюта ? Питам защото съм от малък град ,а до колкото разбрах интервютата се провеждат в по-големите градове , а искам да си направя сметката ( от финансова гледна точка ) какви пари приблезително да си заделя ? БЛАГОДАРЯ предварително на всички ! Лек Ден

Сря Авг 18, 2010 8:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
Как очакваш ни е да знаем кога ще ти се обадят от еди коя си фирма, няма да й казвам името.... Ко искаш моа ти фърля идин боб и ше разберем кога щи са обадят.

Сря Авг 18, 2010 9:18 pm Профил
Аватар

Мнение 
harabelka написа:
Как очакваш ни е да знаем кога ще ти се обадят от еди коя си фирма, няма да й казвам името.... Ко искаш моа ти фърля идин боб и ше разберем кога щи са обадят.

Бобът е стара технология... Сега модерни са картите Таро :lol:

Чет Авг 19, 2010 2:08 am Профил WWW
Аватар

Мнение 
Глупости,аз гледам на орехи 8)

Чет Авг 19, 2010 12:40 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Мобилните компании
batencet000 написа:
Здравейте ! Тези дни кандидатствах за "Сътрудник продажби" в една от добре познатите ни фирми за мобилни апарати ( ще спестя името , за да не кажете че правя някаква реклама или нещо подобно ) , та въпроса ми към вас е до колко време ще ми се обадят за интервю , ако евентуално ме одобрят и каде се провеждат тези интервюта ? Питам защото съм от малък град ,а до колкото разбрах интервютата се провеждат в по-големите градове , а искам да си направя сметката ( от финансова гледна точка ) какви пари приблезително да си заделя ? БЛАГОДАРЯ предварително на всички ! Лек Ден

Виж сега, за срока в който ще ти звъннат....зависи от това до кога е валидна обявата, т.е до кога се приемат cv-та. По принцип звънят до около 1-2 седмици, може и повече...За това колко парички да си отделиш...ще нощуваш ли в дадения град или не, отдели си и за таксита, ако не можеш да се справиш с градския транспорт, за ядене и кафе е ясно... :P А и само да ти кажа,че в повечето случай тези сътрудници продажба са на процент, а не на твърда заплата....имай го предвид :wink: Успех!

Чет Авг 19, 2010 12:51 pm Профил

Виж сега, за срока в който ще ти звъннат....зависи от това до кога е валидна обявата, т.е до кога се приемат cv-та. По принцип звънят до около 1-2 седмици, може и повече...За това колко парички да си отделиш...ще нощуваш ли в дадения град или не, отдели си и за таксита, ако не можеш да се справиш с градския транспорт, за ядене и кафе е ясно... :P А и само да ти кажа,че в повечето случай тези сътрудници продажба са на процент, а не на твърда заплата....имай го предвид :wink: Успех![/quote]

Благодаря ти много за изчерпателната информация !!!!! Попитах за града в който се провеждат,защото ми бяха казали че интервюто ще се проведе в София , а на мен ми е далеч , и ако наистина е там ще се наложи да пренощувам там . А за това че са на процент наистина незнаех , за пръв път го чувам от теб , но ще си имам едно на ум, БЛАГОДАРЯ ти отново !!! :)

Чет Авг 19, 2010 1:10 pm Профил
Аватар

Мнение 
А само между другото, можеш да провериш кога има автобуси/влакове от твоя град до София(след като интервюто ще е тук) и обратно, какви са им цените и да си пресметнеш. Най-вероятно интервюто няма да продължи повече от час и половина-два, така че може и да не ти се наложи да пренощуваш.

Но задавай малко по-конкретни въпроси, ти попита една фирма ще ме вика някъде, кажете къде и за колко време. Е ние откъде да знаем?!?!

Чет Авг 19, 2010 1:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
Дориано ма,орехчетата казват всичко :P

Чет Авг 19, 2010 1:58 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ела утре в 6.30 на Славейков да ми ги покажеш тия орехчета плуват ли в бирата...... :o

Чет Авг 19, 2010 1:59 pm Профил

Мнение 
Казах една от мобилните фирми имам предвид Глобул ,Мтел ,Виваком,може би аз не съм се изразил правилно . Не съм казал коя е конкретно фирмата , защото предполагам че всички практикуват по един начин при наемането на работници , но ако е от наистина голямо значение коя точно е фирмата ще кажа , няма никакъв проблем , ако това имате предвид под "по-конкретна" информация . А до колкото дали ще е в София незнам с точност затова и питам , ако случайно някой знае по-точна информация , нали за това са форумите , да питаме това което не ни е ясно (за пра-внуците на баба Ванга с картите таро и боба ) , така че ако на някой му е много смешен въпроса , не е нужно да си дава безмислените отговири , а просто можете да ми кажете да напиша по-точна информация ! А на всички останали , които гледат на въпроса ми със сериозно отношение БЛАГОДАРЯ !!!!

Чет Авг 19, 2010 2:40 pm Профил
Аватар

Мнение 
Най-вероятно не практикуват по един и същ начин наемането на работници, защото са различни фирми все пак.
Но не е необходимо да даваш повече информация, който можа - помогна.

Може би най-добрият начин да научиш това, което те интересува, е когато са те поканили на интервю(ако са те поканили) да ги питаш за подробности. Ако не са те поканили - ако не звъннат до седмица-две, отпиши ги. Поне такъв е моят опит в кандидатстването по обяви.

Чет Авг 19, 2010 2:42 pm Профил
Аватар

batencet000 написа:

Теб май повече те интересува колко ще ти струва ходенето до София, отколкото мнения за същността на работата?
Какво стана, обадиха ли ти се, как мина интервюто? :)

Нед Сеп 12, 2010 9:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз също работех в такава компания,поканиха ме на интервю след около 10 дни когато си пуснах cv-то.Интервюто беше в главният им офис,говоря за София.[/code]

Съб Сеп 25, 2010 7:12 am Профил

Мнение 
няма ли малко да ти е далеч тази работа смисъл аз до колкото знам не плащат чак толкова добре в тези фирми :)

Съб Сеп 25, 2010 9:31 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.