Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Дек 10, 2018 2:40 pm

Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Съвети какво да правя с 25000 евро 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Steisyyy написа:
junglebrother написа:
Steisyyy написа:
junglebrother написа:
silversun99 написа:
Аз бих ги депозирала - хем ще имаш време да обмислиш нещата, хем лихви се трупат : )

"гениален" съвет

накрая на годината като сметнеш лихвите и като приспаднеш инфлацията и си вътре! :lol: :lol: :lol:

приятелски съвет: внимавай с приятеля ти, да не би да му дадеш 25к евро за да си изплати жилището и после да ти бие шута, че ще се получи изключително кофти! :idea:

Но ако не ги вложи в нищо и ги държи под дюшека ще е още по набутана, докато при депозит няма да загуби толкова от себестойността им.

мисля, че това с дюшека и бурканите е ясно дори и на тези, които са със завършеш 5-ти клас, та сметнах, че не е нужно да го споменавам, но след като ти мислиш, че Е... :wink: така да бъде :idea:

От чисто любопитсво (явно не съм наясно), като не са вложени в бизнес, обучение, недвижимост или каквото и да било, не са и депозирани, а стоят в една разплащателна, картова или спестовна сметка(чиито лихвен процент е доста по-неприемлив), къде е най-добре да се сложат тези мити 25 бона в ерво (дюшека естествено е интерпретация), та да го имам в предвид и аз някой ден ?

аз бих ги вложил на едно място в Стоковата, ама това съм аз... за другите не ги разбирам нещата :lol:

Чет Авг 27, 2009 10:40 am Профил

Мнение 
За да играеш на борсата, са необходими доста добри познания на пазара или в другия случай добър брокер(тлъста комисионна),другото е вазимни фондове, пенсионни, инвестиционни, но и там е небходимо много четене и проучване, а на нея едва ли й остава време.Затова те попитах от чисто любопитсво, да не да съм изтървала някоя възможност.

Изображение

Чет Авг 27, 2009 11:46 am Профил

Мнение 
junglebrother написа:

аз бих ги вложил на едно място в Стоковата, ама това съм аз... за другите не ги разбирам нещата :lol:

Даааа ,точно в момента е много добре да се играе на борсата ! :lol:

Чет Авг 27, 2009 2:11 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Sylvester написа:
junglebrother написа:

Даааа ,точно в момента е много добре да се играе на борсата ! :lol:

нямаш си и на идея :wink:

Пет Авг 28, 2009 10:23 am Профил

Мнение 
защо да не е добре, стига да можеш да търгуваш :) инвестирай ги някъде

Пет Авг 28, 2009 11:09 am Профил

Мнение 
Търгуване в борсата по време на изкуствено предизвикана криза .. никой не ви спира , търгувайте си .. аз си "нямам и на идея" . :lol:

Пет Авг 28, 2009 2:47 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Sylvester написа:
Търгуване в борсата по време на изкуствено предизвикана криза .. никой не ви спира , търгувайте си .. аз си "нямам и на идея" . :lol:

ни най-малка :lol: :wink:

п.с. българина от всичко разбира (национална черта) :o

Пет Авг 28, 2009 2:53 pm Профил

Мнение 
Българина разбира от всичко докато става дума за даване на акъл , а като трябва да се свърши работата - сценката е следната :

Изображение

Пет Авг 28, 2009 3:00 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
то е ясно, само погледни съветите ... :lol:

Пет Авг 28, 2009 3:39 pm Профил
Аватар

Мнение 
Май ще взема да ги похарча за глупости, докато реша какво да правя :)
Благодаря за мненията :) Това за стоковите борси отпада, нямам нито необходимите знания, нито време да се занимавам... имам сметка в банка, но няма да издържа... вече започнах да си тегля и с това темпо за има няма година ще остана без нищо
:lol:

Съб Авг 29, 2009 11:54 am Профил

Мнение 
junglebrother написа:
silversun99 написа:
Аз бих ги депозирала - хем ще имаш време да обмислиш нещата, хем лихви се трупат : )

"гениален" съвет

накрая на годината като сметнеш лихвите и като приспаднеш инфлацията и си вътре! :lol: :lol: :lol:

При 7 и нещо годишна лихва за евро и инфлация клоняща към нула колко си вътре. Разбирам мнението ти, но не е валидно за сегашната ситуация по света.

Пон Сеп 07, 2009 3:21 pm Профил
Аватар

Мнение 
SoichiroHonda написа:
junglebrother написа:
silversun99 написа:

"гениален" съвет

При 7 и нещо годишна лихва за евро и инфлация клоняща към нула колко си вътре. Разбирам мнението ти, но не е валидно за сегашната ситуация по света.

7 и нещо за периода на първата година (което в нейния случай не е лошо де, докато реши какво да прави).

иначе си прав за момента :idea:

Пон Сеп 07, 2009 3:44 pm Профил
Аватар

Мнение 
щом учиш информатика най-добре си ги запази и като понатрупаш малко опит можеш да стартираш някой сайт с тях!!

даже можеш да гледаш какво има във финландия, а в българия не или обратното и да изпревариш всички ;)

Сря Фев 03, 2010 9:24 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.