Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Авг 20, 2018 12:08 pm

Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 Програма Аз мога повече 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Програма Аз мога повече
Привет, дами!
Има ли одобрени за програмата за безплатни курсове?

Нед Дек 09, 2012 8:56 pm Профил WWW

Мнение Re: Програма Аз мога повече
Аз изпуснах сроковете да се запиша, иначе ми се ще да уча гръцки, тъй като имам някакви лексикални познания, но граматиката хич ми я няма.

Чет Яну 03, 2013 3:38 pm Профил
Аватар

Аз в момента карам курс по козметика по тази програма.Документите ги подадох миналия септември и едва след година ми се обадиха(т.е. този октомври).Много трудно намерих доставчик,защото се оказа,че в един от най-големите градове може да караш този курс само на 2 места,голямо чакане,много желаещи.........Не съм много доволна от разпределението на часовете,налага се да ходим всеки ден,събота-цял ден,следят ни много стриктно и така ще е до юни.Просто не знам как ще издържа на това темпо :? Общо взето няма много доволни от тази програма като цяло.

Пет Яну 04, 2013 11:13 am Профил

Изкарах курс по Английски език по програмата и съм много доволна. Добре е да се възползва човек, за да подобри знанията си.

Пет Апр 19, 2013 5:29 pm Профил

Аз миналата година минах курсове по английски по тази програма. Може да се каже, че малко качих нивото

Вто Сеп 17, 2013 7:19 pm Профил

Аз съм нов във форума но апелирам да не вярвате на подобни програми. Ако искате наистина иновативен метод за научаване на чужд език вижте курсове по английски от Алегро Виваче. Това е сугестопедично обучение, което се извършва чрез специфични сеанси, които не товарят съзнанието с някакви домашни работи, кресливи преподаватели и т.н. Ако не знаете какво е суегестопедия вижте в Google и ще разберете какво имам предвид.

Пон Сеп 30, 2013 11:16 pm Профил

Прави впечатление, че все повече хора се възползват от програмата Аз мога повече, в това число и аз. Записах се на курс по английски език Аз мога повече, и останах с добро впечатление. Дадох си сметка, че вместо да ходиш в университет, да даваш луди пари за обучение, да учиш 4 години и накрая да не е сигурно колко ще знаеш, по-добре да се запишеш по програма Аз мога повече при някой доставчик на обучение - по-бързо става, абсолютно безплатно и най-важното - ти избираш кога ще учиш, а не когато някой ти каже. Програмата е едно от предимствата на това да сме член на Европейския съюз :)

Пет Сеп 19, 2014 12:27 pm Профил

И аз скоро приключих езиков курс и останах доволна като цяло от обучението и съм благодарна , че тази програма я има за да имат повече хора възможност да научат нови неща и да се развият в правилна посока.Аз карах моя курс по френски във ЦПО "Хармониа" ( http://harmonia1.com ) като онлайн обучение и ми хареса възможността за курса да е така дистанционно.

Пон Апр 13, 2015 3:06 am Профил

И аз изкарах курса по английски по програмата и считам, че това беше много полезно за мен. Наистина се радвам, че се записах, защото обогатих познанията си по този език, който съм учила само в училище преди много време.

Сря Май 20, 2015 11:53 am Профил

Методът Калан (Callan ) е бърз, забавен и лесен начин за изучаване на език в курсовете по английски език за начинаещи и напреднали.

Фокусът е върху уменията на учениците да слушат и говорят по време на курсовете по английски език.

Системата е британска и е създаден от Робин Калан, като
повече от 300 езикови школи по света, използват методиката.
За повече информация относно курсовете по английски език, които изпозват Калан метод посетете https://www.bravoflcentre.bg

Методът е подходящ за хора от всякакви националности, възрасти и за всякакви цели в курсовете по английски език.

Основава се на повторението и бързината – двете неща, които гарантират успеха в изучаването на език.
Така курсистите отделят по-малко време и по-малко пари за курсовете по английски език, като учат езика за една четвърт от времето, което е необходимо при традиционните методи.
Нивото на международно признатия Кеймбриджки предварителен английски тест (CEI) се покрива за около 80 часа вместо обичайните 350 часа, а нивото на Cambridge First Certificate на английски език (FCE) за около 160 часа. Езиков център Браво

Сря Май 16, 2018 6:03 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.