Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 12:38 pm

Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 дo жените от 30 до 40 г. бихте ли правили любов с 20 годишен 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
just_an_ODDalisque написа:
Е,то на какъв акъл са си е отделен въпрос,но на какъвто и акъл да е по-малките просто не ти вдъхват уважение

:lol:
Ако мъжете мислеха като теб,щяхте да си ходите прашлясали :lol:

Сря Дек 29, 2010 11:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
е,те и не всички жени мислят като мен,това му е хубавото-всеки търси различно и така за всеки се намира :lol:

Чет Дек 30, 2010 10:30 am Профил
Аватар

Мнение 
just_an_ODDalisque написа:
Е,то на какъв акъл са си е отделен въпрос,но на какъвто и акъл да е по-малките просто не ти вдъхват уважение
Ей тука вече мога много да споря :evil: Най-голямата ни грешка в повечето случаи,както и по този въпрос ,е обединяването на маса от хора под общ знаменател - мъжЕТЕ,женИТЕ,20годишНИТЕ... и т.н.

Чет Дек 30, 2010 10:38 am Профил
Аватар

Мнение 
Хих, ама и вие :lol: Бихме ли, не бихме ли.
Теоретично - бих. И без това изглеждам по-малка, чувствам се по-малка и мисля, че ако аз не му кажа на този сладур, даже няма да разбере, че съм му кака.
На практика - случвало ми се е да имам свалки с по-малки (не много по-малки, предвид възрастта ми щеше да е незаконно :D ) и не стана нищо, не почувствах привличане.
Теоретично не желая никакъв допир с мъж, по-голям от мен с повече от четири години.
На практика съм "хлътвала" по батко, с девет години по-голям от мен.
Сега, теоретично, ме чопли въпросът: Дали една обикновена женица на шейсет (не "стара лачена чанта", не и от онзи тип жени, които са били красавици на младини и след време все още си им личи, макар и през поувехналата кожа и някое кило отгоре, а съвсем невзрачна сбръчкотена женица) и се падне възможността да е с мъж на 25-30, дали ще му се израдва без угризения?
8)

Чет Фев 24, 2011 10:40 am Профил
Аватар

Мнение 
Az ne sum v taya vuzrastova grupa za tova hi4 ne mi pre4i da spya s 16-17 godishni. Estestveno ako izglejdat kato po - golemi. Ako prili4at na deca nikuv shans, gadno e i to mnogo. Vsi4ko si e do fizika . A i men samo po-malki me haresvat. Dosega sum imala samo edno po-golyamo ot men gadje no i toi beshe infantilen

Изображение

Чет Фев 24, 2011 4:19 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
И аз не съм в тази възрастова категория - но, по-малки в никакъв случай! Те и без това мъжете се развиват по-бавно от жените, а ако е по-малък на години все едно с бебе ще излизаш. Поне от 5 до 10 години трябва да е по-голям мъжа.
Макар, че и годините понякога са просто цифра, ако на горният етаж няма никой - но, ако са по-малки пък съвсем са зле.
Една моя бивша съученичка излиза с хлапак, дето в момента е дванайсти клас. Имат 4 години разлика. Не знам, аз едва изтърпях разлика от една година какво остава за 4 години...

Чет Фев 24, 2011 4:33 pm Профил

Мнение 
Мъж ми е малко по-млад от - 2 години. Никога не съм харесвала по-възрастни мъже от мен! Но ако бях примерно на 35 едва ли бих имала връзка или друго нещо с 20 годишен, защото това е голяма разлика и се усеща. Същото се отнася и за по-младите жени с по-възрастните мъже. Според мен е най-добре партньорите да са близки на възраст в интервал от +/- 5-6 години, без значение в полза на мъжа или на жената.

Чет Фев 24, 2011 9:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
aз от моя съм по-малка с 14г.,ама не е проблем защото винаги съм се чувствала по-дърта отколкото съм.А с наборите не се разбирам

Чет Фев 24, 2011 10:24 pm Профил

Мнение 
И аз не съм в тази възрастова група,но никога не ми е допадала идеята да бъда с по-малък от мен.А на 40 да се занимавам с някакъв пикльо,който не знае пикае ли му се или нещо друго му се прави...Струва ми се невероятно :roll:

Пет Фев 25, 2011 12:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
saphire_eye написа:
И аз не съм в тази възрастова група,но никога не ми е допадала идеята да бъда с по-малък от мен.А на 40 да се занимавам с някакъв пикльо,който не знае пикае ли му се или нещо друго му се прави...Струва ми се невероятно :roll:

Е, чак пък пикльо. Твоя мъж, предполагам е наясно, и кога му се пикае, и кога му се прави друго, нали така?
Е, като станеш на 40, неговите връстници също ще знаят, дали им се пикае или им се ебе. Недейте така да говорите.

Пет Фев 25, 2011 1:27 pm Профил

Мнение 
Говоря образно казано.Нямаше как да се изразя по друг начин :wink:

Пет Фев 25, 2011 1:31 pm Профил
Аватар

Мнение 
saphire_eye написа:
Говоря образно казано.Нямаше как да се изразя по друг начин :wink:

Знам, ама въпросът ми още важи.
Значи като си на 20 и ходиш с мъж на 25, той е по-голям от теб,по-интелигентен (вероятно), самостоятелен, мисли трезво-абе перфектен. Обаче ако си на 35 и ходиш с мъж на 25, той е пикльо, още с детски акъл и прочие и прочие. Сега да не ме разбереш неправилно, изобщо не споря с теб, казвам го, защото масово жените си мислят за периода след, а не по време на ;) С други думи, замислят се, че те като са по-стари, значи автоматично мъжа е пикльо, но не се замислят, че този пикльо им изглежда такъв, само защото те са по-стари :lol:

Пет Фев 25, 2011 1:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
О, сигурно, ще се озъртам за нещо младо като стана на 40 (пък и моя си е по-малък от мен ). Не виждам нищо, ама нищо лошо. То акъла не идва с годините.

Пет Фев 25, 2011 2:35 pm Профил
Аватар

Мнение 
хаха с 20-годишен любов няма как да правя, но секс да....твърдо да :)

Пет Фев 25, 2011 4:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
elsito написа:
хаха с 20-годишен любов няма как да правя, но секс да....твърдо да :)

Защото?

Пет Фев 25, 2011 4:44 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.