Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 8:35 pm

Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 дo жените от 30 до 40 г. бихте ли правили любов с 20 годишен 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Защото какъв комплекс от качества ще има, за да мога да се влюбя в него? Какво може да ми предложи, за да се обвържа? Освен, че ще е сладурче, което на мен не ми стига. Просто ще се превърне в домашен любимец - а знаеш за какво са домашните любимци....за да си играеш с тях, когато имаш свободно време :D

Пет Фев 25, 2011 4:52 pm Профил

Мнение 
студентката написа:
saphire_eye написа:
Говоря образно казано.Нямаше как да се изразя по друг начин :wink:

Знам, ама въпросът ми още важи.
Значи като си на 20 и ходиш с мъж на 25, той е по-голям от теб,по-интелигентен (вероятно), самостоятелен, мисли трезво-абе перфектен. Обаче ако си на 35 и ходиш с мъж на 25, той е пикльо, още с детски акъл и прочие и прочие. Сега да не ме разбереш неправилно, изобщо не споря с теб, казвам го, защото масово жените си мислят за периода след, а не по време на ;) С други думи, замислят се, че те като са по-стари, значи автоматично мъжа е пикльо, но не се замислят, че този пикльо им изглежда такъв, само защото те са по-стари :lol:

Именно!Точно защото аз ще съм по-стара,и то с 20 години по-стара,съм убедена,че ще мисля така.

Съб Фев 26, 2011 2:20 pm Профил
Аватар

Мнение Re: дo жените от 30 до 40 г. бихте ли правили любов с 20 год
Адмирации за каките между 30-35 които си падат по по-малки от тях :D . Аз съм бил с какички 5-10 години по-големи и определено ми е много яко. Това ми е любимата категория флирта е по-хубав, всичко е по-хубаво секса,закачките авантюрите...Това как се обличат, разговорите. Мойте наборки и тия след 93 са изключително глупави същества и от теб се очаква да правиш всичко,а те да стоят надути. Тц...жалко,че повечето са с предразсъдъци за по-младите от тях мъже.

Нед Фев 12, 2017 1:56 pm Профил

Винаги са били интересни тези връзки. И в днешно време са все по-чести!

Пет Мар 24, 2017 3:43 pm Профил WWW

Online пари. Плащат 10 цента за 2-3 секунди. 200$ - 300$ На ден. Успех и кажете на приятелите си. https://goo.gl/J55g6x Натиснете Registration > user area / Start watching payed ads/ Това е всичко. За всяка капча получавате 10 цента.

Пет Яну 26, 2018 11:02 pm Профил

Всяка жена минава в период в който и се иска да смаже нещо по младичко !

Чет Фев 08, 2018 12:50 pm Профил WWW
Аватар

Осен млад, 20 годишният трябва да бъде надраснал възрастта си като характер, отношение и поведение да почувстваш, че общуваш с мъж. Така би предизвикал моя интерес. Също така ако е и висок, поддържан, трениран и надарен са допълнителни плюсове :oops:

Пон Авг 20, 2018 10:59 am Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.