Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Сеп 23, 2018 3:54 pm

Отговори на тема  [ 214 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
 Гнус от лизане. 
Автор Съобщение

Мнение Re: Гнус от лизане.
Обожавам да лижа и да гледам как мацката с която съм трепери от удоволствие в ръцете ми. Ако има свободни момичета обичащи да бъдат лизани да пишат :P :oops: Сега по темата мисля, че гаджето ти, ако иска да бъдеш щастлива трябва да те лиже или поне да пробва веднъж нищо няма да му стане , може дори да му хареса.

Пет Юни 08, 2018 5:40 pm Профил

Enzo написа:
Обожавам да лижа и да гледам как мацката с която съм трепери от удоволствие в ръцете ми. Ако има свободни момичета обичащи да бъдат лизани да пишат :P :oops: Сега по темата мисля, че гаджето ти, ако иска да бъдеш щастлива трябва да те лиже или поне да пробва веднъж нищо няма да му стане , може дори да му хареса.

https://www.youtube.com/watch?v=aOyyKkih6Dc

Пет Юни 08, 2018 11:48 pm Профил WWW
Аватар

Истинският секс не е за гнусливите. Предразположи го като за начало само да те целува по корема и леко да слезне надолу с език по венерения хълм. Оттам започни да стенеш силно и му кажи колко си възбудена и го накрай да слезне леко надолу. Направи ли го взимаш главата му и я натискаш здраво към теб :lol: :oops:

Пон Авг 20, 2018 11:05 am Профил WWW

sexerotika написа:
Истинският секс не е за гнусливите. Предразположи го като за начало само да те целува по корема и леко да слезне надолу с език по венерения хълм. Оттам започни да стенеш силно и му кажи колко си възбудена и го накрай да слезне леко надолу. Направи ли го взимаш главата му и я натискаш здраво към теб :lol: :oops:

Те това правилно го хортуваш
ама искаш ли с мен да го практикуваш?
Даже можеш и с фотоапаратурата
да заснемеш процедурата.
Ама за да не стане сага
това в нета няма да се слага.

Сря Авг 22, 2018 11:28 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 214 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.