Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Юли 18, 2018 1:39 pm

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Обичам да мириша носеното и бельо 
Автор Съобщение

Мнение Обичам да мириша носеното и бельо
Здравейте, аз съм нов вув форума, мъж на 33. Работя в сферата на икономиката, но сексуалните ми желания са малко странни. Обожавам носеното дамско бельо. Когато видя красива жена все си мисля как ли мирише бельото и. Имам сериозна приятелка. Любовната ни игра също е интересна. Аз всеки път преди секс я ближа по дупето, вкарвам взика си вътре и то колкото мога. Това ме възбужда. Редовно правим 69. Обичам соковете и. Изпивам я цялата отдолу, но най обичам да мириша мокрите и прашки. Близал съм я и по прутите на крата, вкарвам пръсти в дупето и, свършвам върху нея. Как ви се струва това, най вече на жените!

Съб Дек 30, 2017 2:45 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Обичам да мириша носеното и бельо
Изображение

Съб Дек 30, 2017 11:50 pm Профил

Всеки луд номер притежава
така, че ако тя ти давай
продължавай яко да я дразниш
в бельото и да изпразниш
после гащите и сваляй
и в чекмеджето ги поставяй.

Чет Яну 18, 2018 6:38 pm Профил WWW

Online пари. Плащат 10 цента за 2-3 секунди. 200$ - 300$ На ден. Успех и кажете на приятелите си. https://goo.gl/J55g6x Натиснете Registration > user area / Start watching payed ads/ Това е всичко. За всяка капча получавате 10 цента.

Пет Яну 26, 2018 10:53 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.