Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Авг 18, 2017 1:51 pm

Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Приятеля ми иска само свирки 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Въх!И за това ли беше цялата дандания?!Той мъжа ти е някъв гений,обаче...Честно,замисли се :ques:

Пон Май 25, 2009 3:46 pm Профил

Мнение Re: Приятеля ми иска само свирки
NE VZIMAI KRAINI RE6ENIQ E MOQ SAVET ,AZ IMAM SASHTIQ PROBLEM S PRIQTELQT MI SME ZAEDNO OT 4 GODINI .KATO JIVEEM ZAEDNO OT 2 GODINI V NACHALOTO RAZGORE6EN SEKS VSICHKO BESHE SUPER IMA6E TRAPKA V VRAZKATA NI AZ SE PREMESTIH OT DRUG GRAD STARA ZAGORA V SVILENGRAD ZA DA JIVEEM ZAEDNO V NEGOVOTO JILISHTE SEKSA BE6E SUPER VQRNO PRIDRUJEN S SVIRKI NO TAKIVA KOITO PRAVI6 S UDOVOLSTVIE NA POLOVINKATA SI . V NACHALOTO DOKATO JIVEEH S NEGO V SVILENGRAD HODIH VSEKI MESEC ZA PO NQKOLKO DNI V STARA ZAGORA PRI NA6TE DOKATO SVIKNA S JIVOTA V PO MALKOTO GRADCHE SVILENGRAD POSLEDNITE 6 MESECA PRIQTELQ MI ISKA SAMO SVIRKI NE ME ZADOVOLQVA KAKTO PREDI DAJE IZOBSHTO NO MI PRAVI VPECHATLENIE CHE AZ POSLEDNITE 6 MESECA NE SAM HODILA V STARA ZAGORA NA GOSTI PRI NASHTE NIE POSTOQNNO SME ZAEDNO TOVA GO PROVOKIRA DA SE CHUVSTVA SIGUREN I SPOKOEN I DA NALAGA SVOITE JELANIQ NEZAVISIMO KOLKO SE OPLAKVAM TOVA GO OSAZNAH SLED MNOGO IZCHETENI STATII I MINALATA SEDMICA PAK ZAMINAH PRI NASHTE I VOALLA IZVADIH GO OT ZONATA MU NA KOMFORT TOVA PROVOKIRA REVNOST U MAJA KADE SI KFO PRAISH .I KATO SE PRIBRAH SEKSA SE VAZTANOVI .MOQ SASHTO SE DRAZNESHE PREDI KATO MU OTKAZVAH SVIRKI TOVA E PSIHOLOGICHESKA STAPKA S KOQTO MAJA SE OPITVA DA NALOJI TOVA KOETO ISKA I MU DOSTAVQ UDOVOLSTVIE TOEST SVIRKITE DA MU SE MOLISH ZA SEKS DA GO BAZIKASH CHE E GEI NISTO NE POMAGA KOGATO EDNA VRAZKA VLEZNE V ETAP V KOITO MAJA SE CHUVSTVA SIGUREN TOVA NE OZNACHAVA CHE SI GROZNA ILI NEJELANA NAPROTIV MAJETE SA TAKIVA
TE ISKAT TRAPKA KOQTO DA PODDARJASH DA GI JEGVASH POSTOQNNO ILI PERIODICHNO ZONATA NA KOFORT ZA TQH OZNACHAZA CHE TE KOMANDAV I TI NQMASH IZBOR SEEDNO SA NEZAMENIMI HVALI TI SE KOLKO GOLQM EBACH E PAK NE TE CHUKA S MESECI .

SAVET IZKARAI GO OT ZONATA MU NA KOMFORT POMISLI PREDI 4 MESECA KAKVO SE E PROMENILO AZ SASHTO SAM PALNICHKA NO SAM OSAZNALA CHE SAMUCHUVSTVIETO E TOVA KOETO PRIVLICHA MAJETE NE VANSHNIQ VID PROSTO SLAGASH MN QKI DREHI I GRIM I POKANI NEGOVI PRIQTELI NA GOSTI NA DOMASHNO STANI MNOGO OBSHTITELNA TAKA CHE V EDIN MIG DA SI CENTAR NA VNIMANIE NA VSICHKITE MAJE NE E TRUDNO SHTOM AZ GO MOGA VSICHKO E V SAMOCHUVSTVIETO TAKA SHE GO JEGNESH MALKO SHTE IZREVNUVA I SHE VIDISH 4E SEKSA SHTE SI SE VAZTANOVI OBRATNO

Чет Май 11, 2017 3:33 am Профил

Мнение Re:
mytime написа:
заведи го на симфоничен концерт..ще му свирят там ,колкото сърце и душа и други работи му искат :o

Значи правилно разбираш
че там свирчоци маса ще намираш
и затова на такова място го насочваш
и баш това му посочваш.
Ама на мен която и каквото да ми прави
съмнявам се, че на тази музика ще ми се изправи.

Съб Юни 10, 2017 10:02 pm Профил WWW

Мнение Re: Приятеля ми иска само свирки
Ако това все още го четеш
едно правилно трябва да разбереш
че преди в устата ти да го наниже
първо трябва да те ближе.

Съб Юни 10, 2017 10:05 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение