Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Окт 21, 2017 6:41 pm

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 35304 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 2354  Следваща
 Искам да се оплача...! 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Искам да се оплача...!
Едно такова уморено ми е в сряда вечер... и малко депресирано, но ще ми мине :roll: И днес ми се счупи нокъта в една волейболна топка! Леле, как изпращя... :shock: Е, това не е нищо, имала съм супер гадни дни... проблемите на хората нямат край... Но ставало по-леко като споделиш, за каквото и да става въпрос! А и можем да си помогнем взаимно :D

Чет Май 11, 2006 12:22 am Профил

Мнение Re: Искам да се оплача...!
Mss. Smith написа:
Едно такова уморено ми е в сряда вечер... и малко депресирано, но ще ми мине :roll: И днес ми се счупи нокъта в една волейболна топка! Леле, как изпращя... :shock: Е, това не е нищо, имала съм супер гадни дни... проблемите на хората нямат край... Но ставало по-леко като споделиш, за каквото и да става въпрос! А и можем да си помогнем взаимно :D

lele i ti si po4ti kato men samo 4e qz ne sym si s4ypil nokutq:)qz vseki den sym katalqsal no kakvo da sa pravi takyv e jivota.a na tew 6ti kaja ako skaa6 si zalepi nokuta moje i da podeistva :wink:

Чет Май 11, 2006 10:44 am Профил ICQ
Аватар

Мнение Re: Искам да се оплача...!
dzilkata написа:
Цитат:
lele i ti si po4ti kato men samo 4e qz ne sym si s4ypil nokutq:)qz vseki den sym katalqsal no kakvo da sa pravi takyv e jivota.a na tew 6ti kaja ako skaa6 si zalepi nokuta moje i da podeistva :wink:

хаха, вече изхвърлих счупеното, пък и си оправих всички нокти и сега съм си добре :D сега мога да се оплача, че следобед съм втора смяна на даскало, а утр съм направо първа :( какви са тези неща? а кога ще си почина :roll:

Чет Май 11, 2006 10:53 am Профил

Мнение 
И на мен ми е нещо депресиращо напоследък.Аз си счупих нокътя тази сутрин

Чет Май 11, 2006 11:00 am Профил
Аватар

Мнение 
the'passion'lady написа:

Ох, дано не съм те заразила аз ;) Чудно ми е откъде идват тези депресии? Та нали идва лято, почивка, времето става хубаво, излизаме повече :roll: Може би пролетната умора ме връхлита чак сега :lol:

Чет Май 11, 2006 11:04 am Профил
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
Пролетта е сезона на депресиите. Дори една статистика сочи, че през пролетта е най-голям процента на самоубийците.
Я, и аз да се оплача... тази сутрин ми е много ниско кръвното и ми е едно такова изморено и имам чувството, че ако се надигна от стола ще припадна... и все пак ще трябва да ставам вече 8)

Чет Май 11, 2006 11:30 am Профил

Мнение 
da se opla4a 4e i az ne6to ne sam nared tezi dni,vi e mi se svqt spq po tsql den i nemoga da svar6a ni6ti4ko po tsql den,mnogo mi e kofti i iskam nai-nakraq da se opravq ama ne stava.

Чет Май 11, 2006 11:35 am Профил

Мнение 
Mss. Smith написа:
the'passion'lady написа:

Ох, дано не съм те заразила аз ;) Чудно ми е откъде идват тези депресии? Та нали идва лято, почивка, времето става хубаво, излизаме повече :roll: Може би пролетната умора ме връхлита чак сега :lol:

Сигурно е виновна пролетната умора

Чет Май 11, 2006 11:36 am Профил

Мнение 
Искам да се оплача,че шефът ми не ме пуска нито да почивам,нито да ям и направо ще припадна след малко:(( :cry:

аз бях винаги с теб, ти бе винаги с мен.

Чет Май 11, 2006 3:00 pm Профил

Мнение 
lady_in_red написа:
Искам да се оплача,че шефът ми не ме пуска нито да почивам,нито да ям и направо ще припадна след малко:(( :cry:

Леле,много гаден шеф!

Чет Май 11, 2006 6:48 pm Профил

Мнение 
boje da vi imah problema-zql nokut az cql den se 4udq otkude da otkradna2 min da si po4ina 6tot sum napulno blokiral i daje nz kude se namiram :shock: :shock: :shock: :(

Чет Май 11, 2006 6:53 pm Профил

Мнение 
lady_in_red написа:

Искам и аз да се оплача от шефа си. В добавка на това, което каза lady_in_red ще кажа, че на всичкото отгоре си променя мнението всяка секунда и после твърди, че аз не съм била разбрала какво е казал :shock: . Днес не ми издържаха нервите и след работа се тръшнах да рева (май наистина пролетта ми действа)... На всичкото отгоре утре имам изпит...Абе много ми се насъбра в последно време, не мога да се позная, по принцип съм много спокоен човек, а сега :cry: .. Дано адът да мине по-бързо :x

Чет Май 11, 2006 8:55 pm Профил ICQ

Мнение 
Meri написа:
lady_in_red написа:

Искам и аз да се оплача от шефа си. В добавка на това, което каза lady_in_red ще кажа, че на всичкото отгоре си променя мнението всяка секунда и после твърди, че аз не съм била разбрала какво е казал :shock: . Днес не ми издържаха нервите и след работа се тръшнах да рева (май наистина пролетта ми действа)... На всичкото отгоре утре имам изпит...Абе много ми се насъбра в последно време, не мога да се позная, по принцип съм много спокоен човек, а сега :cry: .. Дано адът да мине по-бързо :x

Milo,napulno te razbiram,absolutno po su6tiq na4in se durji:(
I da pla4ka6 i da ne pla4ka6 nqma smisul,samo ako ti olekva samo de...

аз бях винаги с теб, ти бе винаги с мен.

Чет Май 11, 2006 9:08 pm Профил

Мнение 
lady koi e toz 6ef mrusen dolen da doida da my nabiq tri 6amara i 6a padne! :twisted:

Пет Май 12, 2006 9:15 am Профил ICQ
Аватар

Мнение 
ей, много гадни шефове... май трябва да се радвам, че още уча :roll:
а да ви се оплача... прибирам се ейсега от даскало, и понеже поправят асфалта на нашата улица, и отстрани има някакви ниски дървета, чиито листа са целите в асфали, явно от изпаренията... и аз поенже нямам откъде да мина, минах покрай тях, и колкото и да внимавах си изцапах светло-синята ми любима блузка с този асфааааалт :evil: леле, толкова съм ядосана... тва нещо дали се пере? ейсега ще видя де, да излезе от пералнята блузката :roll: ама ми е кофти, ако не се изчисти... точно с асфалт ли!?

Пет Май 12, 2006 11:41 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 35304 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 2354  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.