Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Окт 17, 2018 7:29 pm

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Специалност "Бизнес информатика" мнения :) 
Автор Съобщение

Мнение Специалност "Бизнес информатика" мнения :)
Много ми е трудно! Насочих се към Свищов специалност БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА, тъй като там е евтино, а се издържам сам. Какво ще кажете за специалността, някой има ли мнения, опит? Много ще съм благодарен на всякаква информация свързана, всеизвестен факт е, че се набират усилено кадри в сферата на информационните технологии, и за това се насочих към тази специалност, която е съчетана с евтиния живот в града. :)
Ето я и нея : http://www.uni-svishtov.bg/?page=page&id=323

Нед Мар 15, 2015 9:37 pm Профил

Мнение Re: Специалност "Бизнес информатика" мнения :)
Добър вечер! Не съм убеден дали ме познавате, но аз съм Петър от Бургас и съм управител в онлайн магазин за тонколони. Сещам се, че го бях писал в някой от предходните ми коментари, но не съм сигурен. Много скоро правих доста обстоен ремонт на вилата ми в село Долни Пасарел, но както се досещате ползвах фирми за строителни услуги, защото нямаше как да направя всичко сам. Разбира се, моите познати също се притекоха на помощ, за което съм им много благодарен. Къщата просто стана като нова. Майсторите бяха абсолютни професионалисти и носеха всички инструменти със себе си. Това беше чудесно, защото у нас имах единствено компресори. Пролетта трябва да подменим остарелите улуци, защото времето се развали и нямаше как това да се случи сега.

Последна промяна TheEconomist на Сря Дек 06, 2017 2:34 pm, променена общо 1 път

Пон Авг 14, 2017 9:03 am Профил
Аватар

Мнение Re: Специалност "Бизнес информатика" мнения :)
Здравейте Информираме Ви, че в периода 21-27 август ще проведем кампанията "End of Summer Offers"! Кампанията ще стартира на 21 август от 19:00 часа и ще предложим вълнуващи летни оферти на разнообразие от продукти в магазина: http://goo.gl/syWRBo :)

Нед Авг 20, 2017 5:33 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.