Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 24, 2018 5:34 am

Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Каква икономическа специалност да уча и в кой университет? 
Автор Съобщение

Мнение Каква икономическа специалност да уча и в кой университет?
Здравейте, приятели :) Сега ще бъда кандидат-студент и си търся университет, факултет и подходяща специалност. Насочил съм се към икономическите специалности. До момента имам впечатления от Софийския университет, както и от УНСС. Ако трябва да бъда честен, даже ми попадна статия, за факултет „Международна икономика и политика“ към УНСС, където мисля, че проф. Антоанета Василева е декан. Дали някой е запознат със специалностите, които се предлагат вътре и не на последно място - бихте ли ми препоръчали някоя?

Чет Апр 17, 2014 12:15 pm Профил

Мнение Re: Каква икономическа специалност да уча и в кой университе
filgeorgiev написа:
Здравейте, приятели :) Сега ще бъда кандидат-студент и си търся университет, факултет и подходяща специалност. Насочил съм се към икономическите специалности. До момента имам впечатления от Софийския университет, както и от УНСС. Ако трябва да бъда честен, даже ми попадна статия, за факултет „Международна икономика и политика“ към УНСС, където мисля, че проф. Антоанета Василева е декан. Дали някой е запознат със специалностите, които се предлагат вътре и не на последно място - бихте ли ми препоръчали някоя?

Смятам, че си прав и за това, че Антоанета Василева е декан на именно този факултет, за който говориш, това трябва да ти каже достатъчно положителни неща.

Вто Юли 01, 2014 4:48 pm Профил
Аватар

Ще ти препоръчам нещо, с което следването ти да е много по-успешно. Това е сайтът http://kursoviraboti.com. Изготвят курсови и дипломни работи, дисертации, казуси, теми, есета, реферати, презентации, проекти, доклади, речи, магистърски тези, планове, конспекти, задачи, изпитни въпроси, преразкази, съчинения за студенти, ученици и докторанти на всякакви поставени теми и съгласно всякакви индивидуални изисквания по икономика, бизнес администрация, журналистика, индустриален мениджмънт, МИО, право, управление, педагогика, политология, медии, предприемачество, психология, публична администрация, социология, история, география, философия, електротехника, електроника, биология, медицина, български език и литература, антропология, изкуства, театър, спорт, военно дело, аграрни науки и много други дисциплини.
Бъдете практични и не се колебайте!!!!!

Вто Авг 22, 2017 5:25 am Профил

Здравейте,
Аз се колебая между МИО и Стопанско управление във ВТУ...

Пон Юни 18, 2018 10:58 am Профил WWW

Може би МИО е по-добре, но както прецениш
круиз европа,дрехи jack & jones,bankroll,led лента

Пон Юли 09, 2018 10:50 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл