Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Авг 19, 2018 2:05 pm

Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Има ли колeги от ИУ-Варна 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Има ли колeги от ИУ-Варна
То трябва първо да го намери, че после да се набута... освен ако не живее в района - трудно. :lol:

Нед Дек 16, 2012 6:19 pm Профил

Хайде и аз да се впиша в редиците :D 4-ти курс, Финанси. Като цяло съм доволна от преподаването, не харесвам административния отдел, комуникацията е под всякаква критика, голям проблем им е на тези хора да доставят някаква информация в срок, нищо че им влиза в трудовата характеристика...
Но няма да се оплаквам повече :D Исках да дам мнение относно добрите преподаватели в моята специалност. Голям фен съм на Людмил Найденов, Христина Благойчева, Стоян Киров, Недялко Вълканов, Кирил Георгиев и Райна Стойнешка. Това са хора, на които им личи, че с удоволствие си вършат работата и наистина имат желание да те научат на нещо. Очарована съм от метода им на преподаване.
Що се отнася до Вачков, Камеларов и Коцев - потвърждавам впечатленията на останалите колежки, като включвам Фаня Филипова и Йордан Йорданов към списъка с отрицателните герои във филма :mrgreen:

Вто Дек 25, 2012 11:59 pm Профил
Аватар

elektra90 написа:
Хайде и аз да се впиша в редиците :D 4-ти курс, Финанси. :mrgreen:

а търсиш ли някой да финансираш :ques: :lol:

Сря Дек 26, 2012 1:16 pm Профил WWW

Здравейте, тъй като другата година ще кандидатствам, съм се насочила към ВИНС-а. Специалността, която си харесах е Маркетинг. Та въпросът ми е - някой , който сега учи или е учил тази специалност може ли да ми каже с какъв бал горе-долу е влязъл там и дали преподавателите са добри. Благодаря предварително :) :) :)

Вто Яну 15, 2013 11:21 am Профил
Аватар

Не уча Маркетинг, но познавам хора от тази специалност, както и някои преподаватели. За преподаватели едва ли има университет в България, където всички да са като "преподавателя в нашите мечти". В Маркетинг мисля, че са ок. За бал никой не може да ти каже. Всяка година е различно и пада от година на година. Желана специалност е и балът е по-висок от на другите, но не е невъзможно да се влезе там. Успех :wink:

Are you wondering who you are...

Вто Яну 15, 2013 12:14 pm Профил

Благодаря :) и мерси за отговора. :)

Вто Яну 15, 2013 10:37 pm Профил

Насочила съм се към Мениджмънт и Финанси. Въпреки, че се колебая все още за Финансите. :ques: Някой ще може ли да ме посъветва коя от тези две специалности е по-добра или да ме насочи към някоя друга специалност? :) :) :)

Вто Яну 15, 2013 10:48 pm Профил
Аватар

Ами избери това, което ти е интересно и, което евентуално би работила през по-голямата част от живота си. Позаинтересувай се какви дисциплини се изучават. Аз Финанси ги гледам със страхопочитание. Посмъртно не мога да науча и 10 страници от материала им :lol: В маркетинга ти трябва доста креативност, трябва да имаш нужното мислене. А за Мениджмънт ти трябват управленски и лидерски способности. Говоря за това, което ще правиш след като завършиш. Висшето ще го избуташ, мисли за после. Ако искаш повече инфо ми пиши на лично, защото тук ще го обърнем на чат :wink:

Are you wondering who you are...

Вто Яну 15, 2013 11:11 pm Профил
Аватар

Абе чат... то и без това друго не си говорим в тая тема. :D
Аз съм трета година маркетинг. Честно казано очаквах малко повече, но в сравнение с някои други специалности съм си доволна. За бала - аз влизах с високите балове... с 23 и нещо се чудех дали ще вляза. :D
За финанси знам, че сериозно ги мъчат. Съветвам те, ако идея си нямаш за какво иде реч, да поразгледаш някой наръчник или учебник в някоя книжарница. Според мен финансите трудно се учат, ако не ти звучи интересно. Тежка материя са си.
Мениджмънт учат от почти всичко по нещо (както всъщност и маркетинга, обаче там ти повтарят няколко основни концепции по всички предмети, но за мениджмънта не знам как е). Обаче ми се струва, че освен ако нямаш идея къде да започнеш работа, трудно ще се реализира човек с тази специалност. Не за друго, тя е хубава (аз съм я учила в гимназията), но в България рядко се наемат мениджъри без опит. Та ще се почне от длъжност "офис мениджър"(чисто секретарство) и от там каквото ти се отдаде. Но пък ще можеш да се пробваш в различни сфери.
Не гледай какво се "учи", а после какво се работи. Ученето по повечето специалности и в повечето университети е много близко по съдържание. :)

Сря Яну 16, 2013 6:24 pm Профил

Здравейте тази година ще кандидатствам и си избрах за матура география и исках да питам дали матурата, която е в самия университет е много трудна и колко е максималния брой точки? Защото знам че имало някаква книжка с тестове по география, която може да се закупи от самия университет, от които се падали на самия изпит и се чудих дали това е вярно?

Пон Авг 12, 2013 10:14 pm Профил

Здравейте на всички. Тази година завършвам и обмислям възможните варианти къде да продължа.Насочила съм се главно към Туризъм,интересуваме понеже в сайта пише ,че се изисква ДЗИ или сертификат може ли например само с конкурсни изпити или е задължително да се представи някой от двата документа. Благодаря предварително

Вто Яну 14, 2014 3:47 pm Профил

sunlight написа:
Здравейте, тъй като другата година ще кандидатствам, съм се насочила към ВИНС-а. Специалността, която си харесах е Маркетинг. Та въпросът ми е - някой , който сега учи или е учил тази специалност може ли да ми каже с какъв бал горе-долу е влязъл там и дали преподавателите са добри. Благодаря предварително :) :) :)
Дъщерята на една позната завърши маркетинг- сега мие чинии в Германия.
Дали ще избереш ВИНС или Свищов все тая, когато след като завършиш няма да може да си намериш работа, не гледай само името на специалността, а дали има търсене на кадри, ако няма по-добре не се захващай, защото после ще си скубеш косите за избора.

Пон Фев 03, 2014 7:39 pm Профил

sunlight написа:
Насочила съм се към Мениджмънт и Финанси. Въпреки, че се колебая все още за Финансите. :ques: Някой ще може ли да ме посъветва коя от тези две специалности е по-добра или да ме насочи към някоя друга специалност? :) :) :)

Финансите са трудни, но преподавателите са готини. :) :) Бих ти препоръчала финанси, но не знам дали ще разбираш материята. Ако си добра в математиката, изобщо в решаването на задачи- запиши финанси, но ако не ти се отдава по добре стой надалеч, много ще се гърчиш.

Пон Фев 03, 2014 7:44 pm Профил

Здравейте и аз да драсна тука (да не остана по назад хихи) .Втора година уча във ВИНС специалност счетоводство и контрол. Доста ни озорват ,за напред не знам :lol:

Сря Фев 05, 2014 9:38 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.