Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Окт 17, 2018 8:09 pm

Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 проблем ли е 
Автор Съобщение

Мнение проблем ли е
Здравейте !
Тази сутрин открих този форум и побързах да се регистрирам :)
момичета искам да ви попитам нещо : имам връзка от 2 години , но досега никога не съм стигала до нещото с главно О :oops: връзката ми е перфектна , но това понякога ме притеснява...имали ли сте такъв проблем...и как го разрешихте :roll:

Пон Юни 18, 2007 10:54 am Профил

Мнение 
За съжаление и аз имам същият проблем много се обичаме ,но аз не стигам до край .Чела съм, че на жените им трябва повече време ,за да достигнат до оргазъм, но мъжете се задоволяват с тяхното лично удоволствие и не се стремят да спомогнат и за нашето.Моята връзка стигна до тук защтото идва време когато само почват да ти натякват ти не изпитваш нищто по време на секс и на мен ми секва желанието(много грубо нали?)а нали мъжете са именно тези който трябва да открият както се казва твоето слабо място.Ако твоят човек има желание да правите секс когато ти пожелаеш няма да имате проблеми и щте стигнеш до О

Пон Юни 18, 2007 11:16 am Профил

Мнение 
За съжаление и аз имам същият проблем много се обичаме ,но аз не стигам до край .Чела съм, че на жените им трябва повече време ,за да достигнат до оргазъм, но мъжете се задоволяват с тяхното лично удоволствие и не се стремят да спомогнат и за нашето.Моята връзка стигна до тук защтото идва време когато само почват да ти натякват ти не изпитваш нищто по време на секс и на мен ми секва желанието(много грубо нали?)а нали мъжете са именно тези който трябва да открият както се казва твоето слабо място.Ако твоят човек има желание да правите секс когато ти пожелаеш няма да имате проблеми и щте стигнеш до О

Пон Юни 18, 2007 11:16 am Профил

Мнение 
и аз така си мисля , все ще дойде и този момент....а на приятелят ми определено това му тежи ....не ми е фикс идея , но все пак и аз искам да се докосна до това удоволствие :oops: и се надявам , че все някога ще стане

Пон Юни 18, 2007 11:25 am Профил
Аватар

Мнение 
И от партньора ти зависи , за това ...

Пон Юни 18, 2007 11:31 am Профил WWW

Мнение 
В началото на моят приятел много му се правеше секс ,но проблема е там както споменах по -горе ,че мъжете се умальосват по бързо от жените и не им се прави секс втори и трети път а ние се нуждаем именно от това от повече секс зада изпитаме удоволствие.Предпочитат да се излегнат блажено и да заспят. :roll:

Пон Юни 18, 2007 12:07 pm Профил

Мнение 
Преди имах връзка с едно момче 1 и половина и така и не успях да стигна до нещото с главно О :roll: просто не се получи....със сегашният ми приятел нямам никакъв проблем от самото начало,незнам как се получава и не си го обяснявам,вярно че се справя по добре,но преди защо не съм успявала незнам....според мен също ние трябва някак да се настроим единствено и само на тази вълна повреме на акта и да се отпуснем...но колкото и да се отпускаме партньора ни не се ли справя най-много да заспим :roll: :?

Пон Юни 18, 2007 12:14 pm Профил

Мнение 
Според мен споделянето на желанията, или критика спрямо действия на другия могат да помогнат. Макар да се предполага, че за този период вече се познавате достатъчно добре, в секса сте се отпуснали напълно, но имате недоизказани желания.

ky222 написа:
Чела съм, че на жените им трябва повече време ,за да достигнат до оргазъм...

Тва са глупости. Момиче, с което спах наскоро (един единствен път) получи 2x моя брой оргазми. Нито сме ходили, нито се познаваме от години, нито излизаме често.

Трябва им повече време, може би...на повечето, които така и не успяват да се отпуснат, да се развихрят. Как да изпита удоволствие, когато се стяга?

Последна промяна MoM4e на Пон Юни 18, 2007 12:17 pm, променена общо 1 път

Пон Юни 18, 2007 12:14 pm Профил

Мнение 
da..syglasna sym s ky222...
Az sym dostigala do O mn pyti s moq, no tova sa bili momenti kogato sme go pravili poveche ot 1 pyt...Na jenite im trqbva poveche vreme, za da izpitat maximalnotto udovolstvie...no tova vreme ponqkoga ne im e dadeno..

Пон Юни 18, 2007 12:15 pm Профил

Мнение 
cecinka написа:
Az sym dostigala do O mn pyti s moq, no tova sa bili momenti kogato sme go pravili poveche ot 1 pyt...Na jenite im trqbva poveche vreme, za da izpitat maximalnotto udovolstvie...no tova vreme ponqkoga ne im e dadeno..

Аз не съм съгласна....така както мога и 1 път да свърша така и 4 пъти подред...това определено не зависи от това колко пъти сте го правили,единственото за което съм съгласна че ни трябва повече от 5 мин да стигнем да О :roll:

Пон Юни 18, 2007 12:18 pm Профил

Мнение 
Karamel4e-20 написа:
cecinka написа:

Аз не съм съгласна....така както мога и 1 път да свърша така и 4 пъти подред...това определено не зависи от това колко пъти сте го правили,единственото за което съм съгласна че ни трябва повече от 5 мин да стигнем да О :roll:

Е, със сигурност :twisted: То за 5 минути кво може да свършиш?

Пон Юни 18, 2007 12:20 pm Профил

Мнение 
MoM4e написа:
Karamel4e-20 написа:
cecinka написа:

Някой мъже си мислят че за 5 мин 2 пъти свършва ме :lol:както и да е то има мъже който изобщо не се сещат че и ние трябва да изпитаме удоволствие! :?

Пон Юни 18, 2007 12:23 pm Профил

Мнение 
Karamel4e-20 написа:
MoM4e написа:
Karamel4e-20 написа:
cecinka написа:

Някой мъже си мислят че за 5 мин 2 пъти свършва ме :lol:както и да е то има мъже който изобщо не се сещат че и ние трябва да изпитаме удоволствие! :?

Има и такива жени ;)

Пон Юни 18, 2007 12:26 pm Профил

Мнение 
Ами да ти кажа ние доста умело се преструваме понякога :wink:

Само в него сега се гушкам във теб.

Пон Юни 18, 2007 12:29 pm Профил

Мнение 
:lol: :lol: Аз не съм чувала за такива момичета който след като свършат стават и си тръгват или се обръщат и заспиав без да изчакат да свърши момчето :lol: :lol: :lol:

Пон Юни 18, 2007 12:30 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 59 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.