Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Сеп 23, 2018 3:56 pm

Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 Чатове и сайтове за запознанства? 
Автор Съобщение

Мнение 
Наистина според мен няма значение къде сте се запознали,независимо дали в тролея,даскалото,кафето или сайта.Защото никой не може да знае дали тоя от тролея не е по-извратен и перверзен,по-подъл и долен от този от сайта.Човек винаги трябва да си има едно на ум,за всяка една среща с човек ,който не познава добре.Що се отнася до сайтовете,вярно е,че е фраш с всякфи болни души,ама къде па ги няма :lol: Нима идиотът,който ви пише от сайта не е същия този,който ви закача в автобуса,онзи,който ви гони в даскало :?: :lol: Просто за всички нас тези сайтове са нещо ново и малко плашещо като идея.Но с времето и това ще се уталожи. 8) Смятам,че няма нищо лошо в онези запознанства,защото така можеш да се срещнеш с хора извън твоя кръг,хора с коренно различни интереси и живот.Това може да обогатява,ако знаем как да го използваме.Не ме разбирайте погрешно,аз съм твърдо против безразборните срещи от чатове,тъпо е някак.. :roll: НО го има моментът да си паснете с такъв човек именно по този път.Защо трябва да го изключваме?! :) И повярвайте,това,че човек все още има рег в такъв сайт далеч не означава,че продължава да общува с хора оттам,или пък се сваля с тях.Всичко си опира до човека.Който иска да изневери,ще го направи по хиляди начини :!:

Съб Юни 23, 2007 10:49 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
шоколадка написа:

:D :D :D :D :D

ОК, обаче после, че сега отивам на плаж... :twisted: :twisted:
Пак се ската :twisted:

Нед Юни 24, 2007 12:14 am Профил WWW

Мнение 
Blondelle написа:
шоколадка написа:

:D :D :D :D :D

ОК, обаче после, че сега отивам на плаж... :twisted: :twisted:
Пак се ската :twisted:

Добавена си вече! :P :P :P 8)

Нед Юни 24, 2007 12:25 am Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
10x chocolate baby, върнах жеста :D :lol:

Нед Юни 24, 2007 12:30 am Профил WWW

Мнение 
Blondelle написа:
10x chocolate baby, върнах жеста :D :lol:

:wink: :wink:

Нед Юни 24, 2007 12:33 am Профил
Аватар

Мнение 
шоколадка написа:
Весела написа:
Аз никога не съм разбирала тези запознанства от чата ... ОК запознаваш се с някого от сладура както сте писали по-горе , ставате гаджета и после не ви ли е гадно като знаете , че то пак ще влиза в сладура и ще се запознава и с други момичета както с вас :?:

Да, звучи логично...Но...ако истински те обича и държи на теб, няма да го прави...

Blondelle написа:
Ами ние се запознахме в сладура и след това си изтрихме профилите оттам, тоя вариант обмисляла ли си го? :P

Всичко си е много относително пак ... Дадох просто някакъв пример , защото винаги ми е било чудно точно това нещо ...

Нед Юни 24, 2007 9:13 am Профил WWW
Site Admin
Аватар

Мнение 
Весела написа:
Всичко си е много относително пак ... Дадох просто някакъв пример , защото винаги ми е било чудно точно това нещо ...
Да, ама те нещата са относителни и ако не се запознаете в интернет :) Какво пречи например да се запознаеш с някой в дискотека и същият този някой да има и профил в сладура? :)
Хора, зарежете ги тея предразсъдъци, че в интернет влизат само стари дебели чичковци да си търсят лолитки или не знам какви загорели хора. В интернет влизат всякакви хора вече и е просто още едно място, където можеш да се запознаеш с някого.

Понеже съм имала профил в сладура, ще ви кажа защо съм си го направила. Не е било с цел запознанства. Просто един ден в офиса ми дотъпя и си разглеждах разни сайтове и взех, че се регистрирах. После взеха да ми пишат разни хора и си губех времето в чатене. То не е по-различно от чат в скайпа например, с тая разлика, че хората имат снимки. :)

А това дали мъж, с когото си се запознала в такъв сайт после пак ще си търси жени в такъв сайт е глупаво да го твърдиш. Той един мъж, ако си е женкар, ще си е женкар и ако не го познаваш от сладура примерно... :)

Нед Юни 24, 2007 11:12 am Профил WWW
Аватар

Мнение 
Blondelle написа:
А това дали мъж, с когото си се запознала в такъв сайт после пак ще си търси жени в такъв сайт е глупаво да го твърдиш. Той един мъж, ако си е женкар, ще си е женкар и ако не го познаваш от сладура примерно... :)

Аз не твърдя нищо ... Просто си се чудя ... На мен ми е ясно защо така настъпателно защитаваш тезата за интернет сайтовете ... ОК , права си , че това е някакъв нов вид комуникация , но на мен ми е малко сложно да я разбера ... Не знам ... Винаги съм си мислила , че в интернет нещата са по-различни ... че хората се представят за едни , а в дейвствителност за други ( от филми са ми впечатленията ) незнам колко съм права или крива ... Споделям какво мисля , не го твърдя , понеже нямам наблюдения и по никакъв начин нямам опит в тези взаймоотношения , единствено тук във форума и в още няколко ... Това е :!:

Нед Юни 24, 2007 1:19 pm Профил WWW
Site Admin
Аватар

Мнение 
И аз съм си мислила дали хората могат да бъдат едни тук и други наживо.
Е, аз съм си аз навсякъде, дори в интернет! За другите не мога да говоря :)

Нед Юни 24, 2007 1:21 pm Профил WWW

Мнение 
pipitka написа:
ivi написа:
s priqtelq mi se zapoznahme v sladur, togava si imah dr priqtel, no sydbata si znae rabotata i ve4e sme zaedno po4ti 9 meseca :)

Докато се запознаеш с някой друг в sladura ли?

просто спираш да влизаш в тези сайтове. Логично и елементарно. Не че съм се запознала с моя мъж в сайт, ние се запознахме в чата..., но когато в действителност си заобичал другия просто спираш да влизаш там където си го срещнал/а

Това, че си му допаднала ти, не значи че той с всички флиртува...

както и да е... разни хора, разни разбирания... :roll: Но не отхвърляйте нещо с лека ръка при положение, че не ви се е случвало, а само гадаете.

Нед Юни 24, 2007 1:56 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
Blondelle написа:
И аз съм си мислила дали хората могат да бъдат едни тук и други наживо.
Е, аз съм си аз навсякъде, дори в интернет! За другите не мога да говоря :)

Аха, именно... сега ще кажа нещо, което моя мъж каза преди време. Ако отидеш в един бар примерно (може и на друго място да е, дори университет и т.н.) и се запознаеш с някого там... не е гаранция че този човек, дори срещайки го на живо не те лъже... Т.е. ако иска да те лъже той ще те лъже навсякъде... Дали в чатове, сайтове и т.н. Свикнал ли си е да е такъв и да се представя като друг... няма да има значение къде е. А който си е истински, той ще е такъв и из интернет пространството.

Гледате много крайно на нещата ми се струва... :roll:

Нед Юни 24, 2007 2:00 pm Профил ICQ YIM WWW
Site Admin
Аватар

Мнение 
Treli_kardia написа:
просто спираш да влизаш в тези сайтове. Логично и елементарно.
Ама не е точно там въпросът. И да продължи да влиза, за да си чати като му е тъпо, той вече не влиза, за да търси, той си е намерил вече каквото търси. Ако продължи да търси вече е съвсем различно, тогава той просто не е доволен с това което е намерил. :)
Все едно пък не може да излиза сам и да забива жени по дискотеки...
Аз си признавам, че продължих да ревнувам гаджето ми докато не си изтри профила :oops: Той влизаше в сладура като работи много късно след 4 и там винаги има някой онлайн, ама аз се товарех и той си го изтри заради мен. Доволна съм така :lol:

Нед Юни 24, 2007 2:07 pm Профил WWW

Мнение 
Какви са тия неща, бе? Снимки по без гащи пред огледалото :?
Няма ли нормални сайтове с нормални хора? :cry:

Сря Юни 03, 2009 3:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Za kakvo sa ti normalni hora, greengo? Te sa sku4ni. :wink:

Изображение

Сря Юни 03, 2009 3:37 pm Профил WWW

Мнение 
Нямам против скучните хора :roll:
Ама като видиш някои сайтове за запознанства, единственото което ти идва наум е ебавка (не в буквалния смисъл) Супер тъпо :(

Сря Юни 03, 2009 3:55 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.