Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Ное 17, 2018 5:57 am

Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 Чатове и сайтове за запознанства? 
Автор Съобщение

Мнение 
Аз смятам че няма нищо лошо в сайтовете за запознанства.Аз личо имам доста приятели които са се запознали там и сега си живечт щастлив семеен живот.Аз също имам регистрация в такъв сайт :D

Пет Юни 22, 2007 2:43 pm Профил

Мнение 
не знам дали съм си давала мнението по самата тема, освен флудърското си отклонение преди няколко страници де... та за всеки случай: не мисля сайтовете за запознанства за добра идея, ама въобще.

--сат

Пет Юни 22, 2007 2:52 pm Профил

Мнение 
cat написа:
не знам дали съм си давала мнението по самата тема, освен флудърското си отклонение преди няколко страници де... та за всеки случай: не мисля сайтовете за запознанства за добра идея, ама въобще.

--сат

Многоооо съгласна.

Съб Юни 23, 2007 8:54 am Профил

Мнение 
ivi написа:
s priqtelq mi se zapoznahme v sladur, togava si imah dr priqtel, no sydbata si znae rabotata i ve4e sme zaedno po4ti 9 meseca :)

Докато се запознаеш с някой друг в sladura ли?

Съб Юни 23, 2007 8:57 am Профил

Мнение 
Стига де,заядливо е :roll: Това,че се е запознала с него там никак не означава,че все още се среща с хора оттам.Просто понякога съдбата е странна и ни среща с важни за нас хора където най-малко очакваме 8)

Съб Юни 23, 2007 9:44 am Профил

Мнение 
breakaway_f написа:
Стига де,заядливо е :roll: Това,че се е запознала с него там никак не означава,че все още се среща с хора оттам.Просто понякога съдбата е странна и ни среща с важни за нас хора където най-малко очакваме 8)

Не се заяждам. :? Просто искам да кажа,че не разбирам да имаш връзка и същевременно да продължаваш да флиртуваш из разни сайтчета.Не говоря за тези,които наистина само си пишат с приятели.Просто да си с някой и да се оглеждаш за нещо друго по сайтове за зпознанств ми се вижда грозно.

Съб Юни 23, 2007 12:45 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз никога не съм разбирала тези запознанства от чата ... ОК запознаваш се с някого от сладура както сте писали по-горе , ставате гаджета и после не ви ли е гадно като знаете , че то пак ще влиза в сладура и ще се запознава и с други момичета както с вас :?:

Съб Юни 23, 2007 12:49 pm Профил WWW

Мнение 
Весела написа:
Аз никога не съм разбирала тези запознанства от чата ... ОК запознаваш се с някого от сладура както сте писали по-горе , ставате гаджета и после не ви ли е гадно като знаете , че то пак ще влиза в сладура и ще се запознава и с други момичета както с вас :?:

Да, звучи логично...Но...ако истински те обича и държи на теб, няма да го прави...

Съб Юни 23, 2007 12:57 pm Профил

Мнение 
Имам наблюдения,че такива сайтове се посещават предимно от чичковци тарсещи млади девойки за "приятлки".Имам такива регистрации, в 2 сайта даже, но това е просто защото така мога да си пиша с доста от приятелите ми.Но никога не съм взимала насериозно предложения получени в такива сайтчета и мисля че най малко от там трябва да си тарсим приятели...

Съб Юни 23, 2007 1:21 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
шоколадка написа:
Роси, понеже съм детектив, веднъж те "срещнах" в Атол! :P
Е, да бе, тоя го бях забравила :roll: Ама аз мислех, че там е за да си търсиш съученици, не знаех, че за запознанства се води. Е, аз там съм заради съучениците. :wink:

Съб Юни 23, 2007 1:28 pm Профил WWW
Site Admin
Аватар

Мнение 
Весела написа:
Ами ние се запознахме в сладура и след това си изтрихме профилите оттам, тоя вариант обмисляла ли си го? :P

Съб Юни 23, 2007 1:29 pm Профил WWW

Мнение 
Blondelle написа:
шоколадка написа:
Е, да бе, тоя го бях забравила :roll: Ама аз мислех, че там е за да си търсиш съученици, не знаех, че за запознанства се води. Е, аз там съм заради съучениците. :wink:

Абе, по принцип си е за съученици сайта, но аз там се запознах с приятеля ми... :P 8) 8)

Мога да те намеря там и да те добавя в "Приятели" :wink:

Съб Юни 23, 2007 1:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ох, какво значение има с кого къде се е запознал някой? Случайност, не случайност - станало е и е довело до нещо хубаво. Какво като е било в сайт за запознанства? Той и аз дори и да си имам приятел, си продължавам да си влизам в тях, интересно ми е да разглеждам хора от града ми. Пък и защо да не си попиша с някой
Това са глупави безобидни флиртове, не значещи нищо в повечето случаи, понякога дори са просто приятелски, а ако случайно прерастне в нещо повече, значи връзката не е била толкова здрава, колкото сме си мислели.
То в такъв случай ако не е в сайт, някъде другаде ще стане гафа, нищо не е сигурно. Това са глупави предразсъдъци, че щом си имаш приятел - край, нямаш право да влизаш там. :roll:

Съб Юни 23, 2007 1:47 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
шоколадка написа:
Blondelle написа:
шоколадка написа:

Абе, по принцип си е за съученици сайта, но аз там се запознах с приятеля ми... :P 8) 8)

Аре адни ме, за да те видя :twisted: :twisted: :twisted:

Съб Юни 23, 2007 1:49 pm Профил WWW

Мнение 
Blondelle написа:
шоколадка написа:
Blondelle написа:
шоколадка написа:

Аре адни ме, за да те видя :twisted: :twisted: :twisted:

:D :D :D :D :D

ОК, обаче после, че сега отивам на плаж... :twisted: :twisted:

Съб Юни 23, 2007 1:54 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.