Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Сеп 26, 2018 8:17 am

Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
 Чатове и сайтове за запознанства? 
Автор Съобщение

Мнение Чатове и сайтове за запознанства?
Какво мислите за запознанствата от чатовете, сайтовете за запознанства?Споделете опит? Аз лично съм излизала с един човек от чат и той се оказа напълно луд :? Споделете своя опит?

Пон Май 28, 2007 9:47 pm Профил

Мнение 
Аз лично нямам опит, ама на един приятел половината му бройки се пръкнаха от сайтове за запознанства.

Touch me in the morning, and last thing at night..
Keep my body warm baby, you know it feels right..!
Tell me what you`re feeling, I`ll feel it with you!!

Пон Май 28, 2007 9:49 pm Профил

Мнение 
Не мисля,че в един сайт за запознанства можеш да откриеш това което търсиш-пълен абсурд е :lol: тези сайтове и чатове са само за развлечение и за това аз лично не ги взимам насериозно :) съветвам и хората да не го правят

Пон Май 28, 2007 10:22 pm Профил

Мнение 
Аз преди време бях излизала с едно момче от чата,но в крайна сметка тръгнах с приятеля му :lol: Иначе имам една приятелка,която почти всичките и връзки са от чата и последната е доста сполучлива-вече около половин година.Не знам-мисля,че е строго индивидуално и ако имаш късмет(много,много рядко) можеш да попаднеш на подходящия човек,но аз лично не си падам по този тип запознанства

Пон Май 28, 2007 10:31 pm Профил

Мнение хмм
Хммммм...Аз и приятелят ми се запознахме съвсем случайно в чата...И сега сме МНО0О0О0ГО ВЛЮБЕНИ !!! Но едва 1% от случаите,в които си чатиш с някой има вероятност да се получи нещо толкова истинско и шантаво като при нас :P :D :lol: Големи сме шутове и двамата и все се базикаме...много е забавно като сме си двамата! Е БАЯ СЕ ПОСКАРВАМЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ,АМА ТО Е ПОЛЕЗНО :) Но много се обичкаме и не можем един без друг !!! А и вече сме близо 3 месеца заедно...!!! ОБИЧАЙТЕ СЕ ХОРААААА!!!! НЯМА НИЩО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА!!!!

Пон Май 28, 2007 10:57 pm Профил

Мнение 
Dennny написа:
Не мисля,че в един сайт за запознанства можеш да откриеш това което търсиш-пълен абсурд е :lol: тези сайтове и чатове са само за развлечение и за това аз лично не ги взимам насериозно :) съветвам и хората да не го правят

аз се запознах с половинката си в чат... и сме заедно вече повече от 2 години... и сме по щастливи и влюбени с всеки изминал ден. Защо съветваш хората да не го правят? Това са още едни места за запознанство както запознанството в кафето, университета, автобуса и пр. Разлика няма...

Пон Май 28, 2007 11:09 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
Treli_kardia написа:
Защо съветваш хората да не го правят? Това са още едни места за запознанство както запознанството в кафето, университета, автобуса и пр. Разлика няма...

Така е,съгласна съм.Моята половинка също е намерена там-и не съжалявам :lol:

Пон Май 28, 2007 11:11 pm Профил

Мнение 
Treli_kardia написа:
Dennny написа:

аз се запознах с половинката си в чат... и сме заедно вече повече от 2 години... и сме по щастливи и влюбени с всеки изминал ден. Защо съветваш хората да не го правят? Това са още едни места за запознанство както запознанството в кафето, университета, автобуса и пр. Разлика няма...

Аз се запознах с половинката си също по този начин...И сме вече година заедно....

Пон Май 28, 2007 11:12 pm Профил

Мнение 
Съжалявам за оффтопика, не мога да се сдържа... Танче... подписът ти рулира :D :D :D

Пон Май 28, 2007 11:12 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
Treli_kardia написа:
Съжалявам за оффтопика, не мога да се сдържа... Танче... подписът ти рулира :D :D :D

И аз да се извиня за оффтопика....това е лека пародия на Линда(Блондела ще ме убие) :lol: :lol: :lol:

Пон Май 28, 2007 11:14 pm Профил

Мнение 
stundji написа:
Treli_kardia написа:

И аз да се извиня за оффтопика....това е лека пародия на Линда(Блондела ще ме убие) :lol: :lol: :lol:

Пародия, пародия ама яка :) Някак ми напомня на моя Нино, но той е черен :lol: :lol: :lol: Иначе понякога гледа така... :roll: :D :lol: :lol:

Пон Май 28, 2007 11:16 pm Профил ICQ YIM WWW
Site Admin
Аватар

Мнение 
:( Линда не! И очичките са й едноцветни! :lol:

Пон Май 28, 2007 11:17 pm Профил WWW

Мнение 
stundji написа:
Treli_kardia написа:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пон Май 28, 2007 11:17 pm Профил

Мнение 
То и на Нино са едноцветни, но погледа го докарва... понякога :lol: :lol: :lol:

ЕДИТ: шоколадка и твоя подпис е страхотен!!!

Пон Май 28, 2007 11:18 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
Treli_kardia написа:
То и на Нино са едноцветни, но погледа го докарва... понякога :lol: :lol: :lol:

ЕДИТ: шоколадка и твоя подпис е страхотен!!!

Благодаря, Treli! :D

Пон Май 28, 2007 11:20 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 118 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.