Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 14, 2018 2:47 pm

Отговори на тема  [ 212 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
 Как шпионираш гаджето си? 

Проверяваш му профила във Facebook 34%  34%  [ 97 ]
Проверяваш му пощата 1%  1%  [ 3 ]
Четеш му sms-ите 10%  10%  [ 27 ]
Проверяваш му разпечатката на мобилния телефон 1%  1%  [ 2 ]
Правиш всичко от изброените 14%  14%  [ 39 ]
Не правиш нищо от изброените 41%  41%  [ 116 ]
Общо гласове : 284

Автор Съобщение
Site Admin
Аватар

Мнение Как шпионираш гаджето си?
Мацки,

спайвате ли гаджетата си и как?

Пон Мар 28, 2011 4:54 pm Профил
Аватар

Мнение 
Не правя нищо от изброените. Пък и ми звучи абсурдно да правя, което и да е. Все пак защо си с един човек, ако му нямаш доверие? То ако цял живот ще живееш в страх дали не ти изневерява или лъже, за какво изобщо си с този човек? Както и да е, това е моето мнение. Не "следя", не "шпионирам" и не извършвам други подобни дейности. Ако нещо ме притеснява или интересува - питам! След взаимната любов, естествено, в една връзка най-важни са доверието и комуникацията.
Мисля, че "шпионирането" е признак на слабост и липса на самоуважение и увереност, така че... просто не го правя 8) Пък и, както има един израз, "Ако е решил/а да ти изневерява, така или иначе ще го направи"...

edit: Хаха, сега видях, че въпросът на анкетата е "Как шпионирате гаджето си" и осъзнах, че отговора, който съм цъкнала, а именно "никое от изброените", може да се тълкува като: "Никое от тези изброени, но си имам други начини да го шпионирам" :lol: Е, държа да отбележа, че НЕ го шпионирам по НИКАКЪВ начин, така че би било добре да има и такъв възможен отговор :P

Пон Мар 28, 2011 5:13 pm Профил

Мнение 
Koketkaaa написа:
Не правя нищо от изброените. Пък и ми звучи абсурдно да правя, което и да е. Все пак защо си с един човек, ако му нямаш доверие? То ако цял живот ще живееш в страх дали не ти изневерява или лъже, за какво изобщо си с този човек? Както и да е, това е моето мнение. Не "следя", не "шпионирам" и не извършвам други подобни дейности. Ако нещо ме притеснява или интересува - питам! След взаимната любов, естествено, в една връзка най-важни са доверието и комуникацията.
Мисля, че "шпионирането" е признак на слабост и липса на самоуважение и увереност, така че... просто не го правя 8) Пък и, както има един израз, "Ако е решил/а да ти изневерява, така или иначе ще го направи"...

edit: Хаха, сега видях, че въпросът на анкетата е "Как шпионирате гаджето си" и осъзнах, че отговора, който съм цъкнала, а именно "никое от изброените", може да се тълкува като: "Никое от тези изброени, но си имам други начини да го шпионирам" :lol: Е, държа да отбележа, че НЕ го шпионирам по НИКАКЪВ начин, така че би било добре да има и такъв възможен отговор :P

По принцип никога не оставям "+1" коментари, но в случая просто няма какво повече да добавя:D

Та, +1 :D

Пон Мар 28, 2011 5:54 pm Профил
Аватар

Мнение 
Не го шпионирам. Ако иска нещо да скрие, сам ще се издаде.

Пон Мар 28, 2011 6:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
xaxaxaxa имам си таен агент, който редовно ми доставя достоверна информация за това какви ги върши моя "любим" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Пълен Шит ... не бих стигнала до там да шпионирам...той си има глава на раменете, която не му служи само за равновесие, така че да си мисли!

Пон Мар 28, 2011 6:17 pm Профил

Мнение 
не се шпионираме - нито той мен, нито аз него...имаме си пълно доверие, а ако някой ден нещо се обърка, ще е имало защо...

Пон Мар 28, 2011 9:03 pm Профил
Аватар

Мнение 
Мен ме издават собствените ми приятели. :lol: Хахаха, абе не, просто си имаме доверие. За малкото време (според много хора) в което сме заедно, вече живеем заедно, а представете си да се шпионираме по някакъв супер долния и крив начин.
Нито тя мен дебне, нито аз нея.
Онзи ден ми беше доказано за пореден път, че истината рано или късно излиза наяве. Дори да е било някаква малка лъжа, тя просто се показа отнякъде без шпионаж и следене...
Доверие му е майката. :o

Пон Мар 28, 2011 9:30 pm Профил
Аватар

Мнение 
Караме на принципа "Дай да не се дебнем, че ще вземем да се хванем". И хич нямам мерак да го дебна, така ми е по - добре. Може да звучи клиширано, ама "хората спряха да ме лъжат, откакто започнах да вярвам на всички". Значително по - добре ми е да не си създавам сама проблеми :lol: :lol: :lol:

Пон Мар 28, 2011 9:57 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
Еее, никой не ще да си признае :twisted:

Пон Мар 28, 2011 10:05 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
И аз не го следя, намирам го за ненужно и глупаво. Дори може да е голяма грешка, която да развали цялата връзка. Всеки човек си има лично простванство и то трябва да се уважава! :)

Външността е само една форма, един тленен облик на човешката душа...

Пон Мар 28, 2011 10:21 pm Профил

Мнение 
Аз гласувах за първото,но всъщност не го правя :o :lol:
Той е ревнивият във връзката ни и прави всички изброени глупости по-горе...та дори и разни други.
Правила съм го с първият ми приятел,първата любов,когато бях на детски акъл...сега не съм.
Много е грозно да се рови,но и носи нещо като мазохистично удоволствие.Чувстваш се като детектив и едва ли не като откриеш нещо и изпадаш в екстаз...а после рукват сълзите :lol:
По принцип,ако човекът до теб е шавлив и наиситна ти дава поводи го оправдавам по някакъв начин,защото никой не заслужава д абъде лъган,а това е начин да разбереш истината.Но когато човекът до теб си е мирен и кротък,не ти дава поводи няма смисъл да му ровиш в личните неща.Когато имаш спокойна и щастлива връзка е грозно да проявяваш такова недоверие...
А гласувах за първото,защото,когато се скараме обикновено не си говорим по минимум 3 дни...та в тези случаи обикалям всичките му регистрации и чета и регистрирам дейностите му :lol:
Никога не съм му ровила в скайп,поща,фейсбук или каквото и да е друго подобно нещо от ревност...дори нямам интерес.Нямам желание да си тровя нервите излишно,а и да чета личните му разговори с приятели...много е грозно.

Пон Мар 28, 2011 11:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
Нито едно от изброените не правя,най-малкото-не прави това,което не искаш да ти направят :wink: За мен това е навлизане в личното пространство и проява на неуважение.

Вто Мар 29, 2011 8:54 am Профил
Аватар

Мнение 
Нито едно от изброените. Не го следя, просто не ми е дал повод, а всеки един момент знам къде и с кого е :D

Проверяваш му профила във Facebook - неговия ФБ го ползвам аз, задари игрите, да си пращам подараци. Всичко на всичко там има 4 приятели - аз, 2-те ми сестри и баджанака му. Даже и снимка на профила няма

Проверяваш му пощата - пак аз му я направих, заради регистрацията му във ФБ

Четеш му sms-ите - не са ми интересни, всичките му са от банката, че са му привели заплатата, или от мен :lol:

Проверяваш му разпечатката на мобилния телефон - не получава такава :lol:

Вто Мар 29, 2011 9:45 am Профил
Аватар

Мнение 
Няма какво да се дебнем ,отношенията ни са поставени така ,че всичко се знае.А и колкото повече се дебнат двама ,толкова по-зле става.Кому е нужно.Всеки си има личното пространство ,който иска да лъже ,колкото и да го дебнеш ...пак ще те излъже.Безмислено е да си причинява човек подобни емоции.

Вто Мар 29, 2011 11:36 am Профил
Аватар

Мнение 
Ako se debnem 6te se hvanem.
Ne sum po vruzkite i ne mi puka kakvo pravqt mujete, s koito imam otno6eniq, 4e da gi 6pioniram.

Изображение

Вто Мар 29, 2011 2:01 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 212 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.