Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 8:14 pm

Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Дайте савет :) 
Автор Съобщение

Мнение Дайте савет :)
Здравейте на всички имам един въпрос към вас-за повечето може да бъде глупав или смешен, но аз нз какво да правя.На 18 г. съм а още съм девствена,но вече искам да го направя ..просто ми се иска.Има 1 момче ,с което от доста време тече свалка и много пъти е ставало въпрос за секс а аз все измислям нещо и все се дарпам защото той незнае че съм девствена и нз как ще го приеме?И дтугото което ме притеснява ако се стигне до секс (аз незнам какво да правя и как да се даржа) -да му кажа ли или така да оставя нещата така.Моля ви кажете как мислите ще ви бъда много благодарна :)

Нед Яну 18, 2009 12:55 am Профил
Аватар

Мнение 
ами ако се стигне до секс най добре му кажи, за да е по-внимателен... първия път е малко по важен и ако не внимава може да те заболи. и давай по-смело момиче, щом го искаш :)

и после не забравяй да ни разкажеш :shock:

Нед Яну 18, 2009 1:07 am Профил
Аватар

Мнение 
Щом се чувстваш готова-действай,а за това как да се държиш ли-просто бъди себе си,не се прави на това,което не си!Др важен момент е да преосмислиш нещата и да решиш дали точно този човек искаш да запомниш като "първия"!Успех и кажи какво си решила!

Нед Яну 18, 2009 1:18 am Профил
Аватар

Мнение 
Ne e li po-dobre da go napravi6 sus nqkoi s koito ima6 vruzka i koito 6te obi4a6,kakto i toi teb?Vse pak tova 6te ti bude purviqt put!Pomisli dobre,no si mislq,4e tova mom4e ne gleda mnogo naseriozno kum teb.Vie imate li vruzka s tova mom4e ili....?I nai-vajnoto s koito i da go napravi6,trqbva da mu kaje6 predi tova,4e toi 6te ti e purviqt.

Нед Яну 18, 2009 1:42 am Профил
Аватар

Мнение 
да ти предложа ли услугите си ? :lol: :lol: хяхяхях

Нед Яну 18, 2009 4:24 am Профил
Аватар

Мнение 
brilqnt4eto написа:
Ne e li po-dobre da go napravi6 sus nqkoi s koito ima6 vruzka i koito 6te obi4a6,kakto i toi teb?Vse pak tova 6te ti bude purviqt put!Pomisli dobre,no si mislq,4e tova mom4e ne gleda mnogo naseriozno kum teb.Vie imate li vruzka s tova mom4e ili....?I nai-vajnoto s koito i da go napravi6,trqbva da mu kaje6 predi tova,4e toi 6te ti e purviqt.

Да и после да се влюби още по-силно в него и ако не потръгнат нещата тя да страда още повече? Вече почвам да се замислям дали наистина първия път трябва да е с човек, който мн обичаш. От всичките ми приятелки, които познавам, всяка която го е направила с човека който обича, после е страдала 200 пъти повече от останалите дето са го направили с човек, който не обичат.

Нед Яну 18, 2009 11:59 am Профил
Аватар

Мнение 
harabelka написа:
brilqnt4eto написа:

Да и после да се влюби още по-силно в него и ако не потръгнат нещата тя да страда още повече? Вече почвам да се замислям дали наистина първия път трябва да е с човек, който мн обичаш. От всичките ми приятелки, които познавам, всяка която го е направила с човека който обича, после е страдала 200 пъти повече от останалите дето са го направили с човек, който не обичат.

Ами мисля,че да правиш секс за първи път е с някой на когото трябва да държиш поне,айде не да го обичаш,а да ти харесва.В повечето случай момичетата се влюбват в момчето,с което им е бил първият път-е може не всички,ама повечето. :roll:
Та мисълта ми е ако си сигърна,че искаш с това момче направи го,ако ли не потърси по-подходящ.Това нещо остава за цял живот,след него гледаш на секса като нещо хубаво,а не като ужасна болка и после се чудиш какво да правиш. :x

Нед Яну 18, 2009 2:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
трябва да е някой, който те надъхва, за да не е невовко и за да се водиш по инстинкта си :P

Нед Яну 18, 2009 2:21 pm Профил
Аватар

Мнение 
harabelka написа:
brilqnt4eto написа:

Ne sum suglasna!Purvo 6te vidi dali 6te potrugnat ne6tata,dali 6te se razbirat,tova 6te stane ,kato go opoznae i togava 6te e sigurna v nego,kogato ima 4uvstva mejdu dvamata,a ne s nqkoi v koito ne e sigurna i toi samo da q izpolzva za sex i posle da q ostavi da strada.A ot moite priqtelki,vsi4kite,koito za 1vi put sa bili s hora s koito nqmat vruzka i nqmat 4uvstva sujelqvat mnogo!A drugi ,koito sa bili s hora,koito obi4at nesujelqvat.A tova za vlubvaneto,to moje da se slu4i ne samo sus purviqt s koito sa bili,mnogo qsno,4e ako si vluben i se razdeli6 s tozi 4ovek,posle 6te strada6.Vse pak tova.tq si precenqva,koe e po-dobre za neq :)

Нед Яну 18, 2009 4:45 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз не говоря за съжаляването че си легнала с въпросния човек. Ами за страдането после. Щото примерно няма да съжаляваш че си го направила точно с него, обаче ще те боли много много....

Нед Яну 18, 2009 5:13 pm Профил
Аватар

Мнение 
harabelka написа:
Аз не говоря за съжаляването че си легнала с въпросния човек. Ами за страдането после. Щото примерно няма да съжаляваш че си го направила точно с него, обаче ще те боли много много....

Da qsno,no tova moje i da se slu4i sus vseki drug v koito e vlubena.

Нед Яну 18, 2009 5:28 pm Профил
Аватар

Мнение 
опичай си акъла

Нед Яну 18, 2009 10:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
Според мен поне , първият ти път трябва наистина да е с някого , към който да имаш поне някакви чувства , защото това е специален момент малко или много и точно него ще помниш винаги...

Пон Яну 19, 2009 3:53 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
А 80% от девойките страдат именно заради тея приказки как много трябва да се внимава с кой е, понеже това въпрос на живот и смърт и ако не е с правелния цял живот хубав секс няма да видиш...
Е те за туй мразя "женското нахъсване"

Пон Яну 19, 2009 4:13 pm Профил ICQ

Мнение 
Цитат:
А 80% от девойките страдат именно заради тея приказки как много трябва да се внимава с кой е, понеже това въпрос на живот и смърт и ако не е с правелния цял живот хубав секс няма да видиш...
Е те за туй мразя "женското нахъсване"

i az sum na tva mnenie,moq purviq kato hodih suma ti vreme s nego i uj mn go obi4ah,kvo..nikva razlika

Пон Яну 19, 2009 4:17 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.