Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Ное 21, 2018 7:18 am

Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Излей си душата :] 
Автор Съобщение

Мнение Re: ..
Nymus написа:
zzaska написа:
Nymus написа:
zzaska написа:
Nymus написа:
ВРЕМЕ ЛИ Е ДА УДАРЯ КЛЮЧ НА ТЕМАТА ?? а ? :lol:

Ех, ама си!!! :D
Що си трагнал всичко да разваляш? Седи си на задника и се наслаждавай на проблемите на хората :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
не мога жал ми е

Ох, горкото то :lol:

заска :D:D:D тва кво е :lol:

кое какво е? :)

Изображение

Нед Окт 14, 2007 9:27 pm Профил

Мнение Re: ..
zzaska написа:
Nymus написа:
zzaska написа:
Nymus написа:
zzaska написа:
Nymus написа:
ВРЕМЕ ЛИ Е ДА УДАРЯ КЛЮЧ НА ТЕМАТА ?? а ? :lol:

Ех, ама си!!! :D
Що си трагнал всичко да разваляш? Седи си на задника и се наслаждавай на проблемите на хората :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
не мога жал ми е

Ох, горкото то :lol:

заска :D:D:D тва кво е :lol:

кое какво е? :)

заска ??? :lol: :lol: :lol:

Изображение

Изображение

КОГА ТВА БЕ ???

Нед Окт 14, 2007 9:29 pm Профил

Мнение 
..че ко му е, мен си ме кефи.. нужно ли е да има смисъл?

Изображение

Нед Окт 14, 2007 9:32 pm Профил
Аватар

Мнение 
So4ka написа:
ох к'во да ви кажа, сигурна съм, че ще ме е яд ако го зарежа ама... въпроса е, че той е първата ми сериозна връзка ако мога така да го нарека... по принцип съм за по един-два дни, абе ей така само да се запиша, май си се радвам повече на свободата... и аз му го казах още от началото, за мен тези 2 месеца дето сме заедно са наистина мнооооооого... абе имам чуватвото, че се изчерпвам. Смисъл сядам да му пиша смс-че и нз кво да му напиша, сякъш повтарям все едно и също и т'ва ме дразни... говорим по телефона, а аз имам чувството, че нямам какво да му кажа... :shock: точно ей така се чувствам и нз защо се получава т'ва...

Виж, два месеца връзка от разтояние не може да се нарече "сериозна". Та вие нямате време да се опознаете... камо ли, да има какво да си кажете. Много ясно,че ще се чудиш какво да му пишеш, та вие нямате все още достатъчно общи преживявания които да споделите.... Незнам, дано не прозвуча крайно, но аз така мисля. На края на последната ми връзка, се получи точно това... понеже учи в друг град, и винаги сме си говорили по 20-30 мин по телефона... накрая вече нямахме какво да си кажем, на него му беше тъпо.. и при това положение, сложи края... На мен ми е тежко, но го разбирам. Когато двама души вече няма какво да си кожат, по добре да се разделят. :cry:

Нед Окт 14, 2007 9:36 pm Профил

Мнение 
rozovo_dupe написа:
mn sorry za latinicata no tozi komp ima samo tova....to4no takava tema mi trqbva
hodih s edno mom4e okolo 2 godini i 3-4 meseca.skasahme za6toto pojivqhme 2 meseca zaedno i razbrahme 4e rabote ne varvqt.sega sled 2 meseca nie pak se vijdame pravim sex i prodaljavame da se obi4ame....no za tiq dva meseca toi be6e s drugi a az sas drug i nemoje da se saberem za6toto se izma4vame po tozi na4in

kakvo da pravq da se sabera li pak s nego makar 4e mi e mn mn gadno

Защо да не се съберете?Нали сама каза,че пак се обичате ;) Щом има любов,не виждам какъв е проблемът.

Пон Окт 15, 2007 8:19 am Профил

Мнение 
Emilly_k написа:
So4ka написа:
ох к'во да ви кажа, сигурна съм, че ще ме е яд ако го зарежа ама... въпроса е, че той е първата ми сериозна връзка ако мога така да го нарека... по принцип съм за по един-два дни, абе ей така само да се запиша, май си се радвам повече на свободата... и аз му го казах още от началото, за мен тези 2 месеца дето сме заедно са наистина мнооооооого... абе имам чуватвото, че се изчерпвам. Смисъл сядам да му пиша смс-че и нз кво да му напиша, сякъш повтарям все едно и също и т'ва ме дразни... говорим по телефона, а аз имам чувството, че нямам какво да му кажа... :shock: точно ей така се чувствам и нз защо се получава т'ва...

Виж, два месеца връзка от разтояние не може да се нарече "сериозна". Та вие нямате време да се опознаете... камо ли, да има какво да си кажете. Много ясно,че ще се чудиш какво да му пишеш, та вие нямате все още достатъчно общи преживявания които да споделите.... Незнам, дано не прозвуча крайно, но аз така мисля. На края на последната ми връзка, се получи точно това... понеже учи в друг град, и винаги сме си говорили по 20-30 мин по телефона... накрая вече нямахме какво да си кажем, на него му беше тъпо.. и при това положение, сложи края... На мен ми е тежко, но го разбирам. Когато двама души вече няма какво да си кожат, по добре да се разделят. :cry:

следващия път като се видим ще си поговорим. Не съм човек, който зарязва по телефона или с смс-и... това е супер тъпо. Предпочитам да го погледна в очите и да му кажа каквото имам да казвам. Тъй че кък края на седмицата ще видим какво ще стане :wink: 10х, мацки, за коментарите :)

Пон Окт 15, 2007 9:22 am Профил
Аватар

Мнение 
О, не ти не ме разбра. Ние не сложихме край на връзката си по телефона. Просто една от причините беше, че вече нямаше за какво да си говорим, дори по телефона. Иначе, той постъпи смело - поиска ме да се видим, и ми обясни всичко в очите, защо иска да се разделим.. естествено завърши с любимата ми фраза "да си останем приятели"...

Пон Окт 15, 2007 10:45 am Профил

Мнение 
Аз говорех, че по принцип не бих се разделила с някой така, не че при вас така е станало :wink:
офф а тая фраза трябва да я забранят със закон... :twisted:

Пон Окт 15, 2007 11:05 am Профил

Мнение 
I am not even sure if you ever gonna see this but I have to write it somewhere or I would go nuts....

I need you....every minute, every moment...right now....
I want to tell you so many things about myself, about my dreams and fears...about how lonely and scared I feel....and why I cry almost every night. But then I remember that you won't care....not in the way you would for someone else....and this kills me....
I lost you as a friend....
And this was my biggest mistake....
I can feel that you don't need me anymore....and you are right....you have to pull yourself together and keep going....
I write this right now to ask you for one thing....
Please, be kind with me, give me one more chance......
I know that it would be hard for you and me but please do it for us both
We tried so many times, but it never worked...
I promise, I can do better, I would try even harder, help me, please....

Don't talk to me, don't contact me ever again, forget all about me....
I might feel weak at moments and would beg you to come back....but for my own good don't pay any attention to that......be stronger than me...
Believe in yourself 'cause I believe in you and I always will.....I need your help...

Just let me go.....

Пет Окт 19, 2007 9:23 am Профил

Мнение Re:
L.U.G. написа:
I am not even sure if you ever gonna see this but I have to write it somewhere or I would go nuts....

I need you....every minute, every moment...right now....
I want to tell you so many things about myself, about my dreams and fears...about how lonely and scared I feel....and why I cry almost every night. But then I remember that you won't care....not in the way you would for someone else....and this kills me....
I lost you as a friend....
And this was my biggest mistake....
I can feel that you don't need me anymore....and you are right....you have to pull yourself together and keep going....
I write this right now to ask you for one thing....
Please, be kind with me, give me one more chance......
I know that it would be hard for you and me but please do it for us both
We tried so many times, but it never worked...
I promise, I can do better, I would try even harder, help me, please....

Don't talk to me, don't contact me ever again, forget all about me....
I might feel weak at moments and would beg you to come back....but for my own good don't pay any attention to that......be stronger than me...
Believe in yourself 'cause I believe in you and I always will.....I need your help...

Just let me go.....

I'm not shure if you will ever read this
btw, you're right that obviously I didn't care much about you 'cuz I'm reading this for the first time but as I repeatedly tried to explain you... the things that happened in our minds are logical consequence from the traps in every humans mind, the people who create our culture knew about those traps and designed customs and traditions which will trigger them. We were just too devoted to those traditions very deep inside us, even though we didn't admit it and pretended to be very cynical... but you're an old Vizantian fox, and you know pretty well what logic and reason means ... if you learn enough about the human mind and you relax for 10-15 days - you will "connect the dots" as Steve Jobs did and you will say "What?! That lazy, spoiled arrogant motherfucker?? That's what engaged my mind, omg... " I'm discovering day after day how those traps made me so fanatical... you are were you are and what you are exactly because you grew up faster than me... everything is just biochemistry you spent the time studying english and german and I spent the same time studiing biology and chemistry i hope your knowledge in science will become better than my german and you'll learn the language of your subconscious...
love ya, I just ******g love ya

Вто Мар 05, 2013 12:35 am Профил

Мнение Re: Излей си душата :]
При мен нещата са доста зле. С приятеля ми сме заедно от 3 месеца и половина но се караме той се държи много лошо и не наранява постоянно плача и въпреки всичко желая да бъдем заедно но като прави така започвам да се чудя и той ли иска същото дайте ми съвет. Всичките ми приятели казват да го оставя, но не мога. Опитвам се да говоря с него по този въпрос, но някак все едно не го интересува, но се питам ако не иска да сме заедно защо не ме остави и това е ?

Чет Мар 07, 2013 10:51 am Профил
Аватар

tedii17 написа:
При мен нещата са доста зле. С приятеля ми сме заедно от 3 месеца и половина но се караме той се държи много лошо и не наранява постоянно плача и въпреки всичко желая да бъдем заедно но като прави така започвам да се чудя и той ли иска същото дайте ми съвет. Всичките ми приятели казват да го оставя, но не мога. Опитвам се да говоря с него по този въпрос, но някак все едно не го интересува, но се питам ако не иска да сме заедно защо не ме остави и това е ?

ами направо действай...какво умуваш и размишляваш,така нищо няма да направиш...аз когато имам проблем с моя приятел го питам директно,така всичко е ясно,а не да си мълча и да се измъчвам...бъди по-смела,никой не заслужава такова отношение,особено от човека до него..

Чет Мар 07, 2013 11:56 am Профил
Аватар

Хайде и аз да си излея душата......
Влюбих се 2 пъти в двама изключителни мъже. С единия бяхме заедно 3 месеца. С другия сме и до днес, ама нещо не ни върви особено в отношенията, освен в секса. Може би с тях двамата ми е била най-силната любов. И двамата ме нараниха, и за двамата страдах и плаках. Сега съм с единия и се виждаме само за секс.
На мен това не ми стига, но той друго не иска да ми даде. Освен това аз не мога да се отпусна и, като се запозная с някое момче и да се отпусна и да предприема нещо, защото така като се виждам с него и имам чувството, че ще му изневеря. А, и толкова много съм била наранявана до сега, че не мога да се влюбя. Изпитвам страх.
Не знам вече и аз какво да правя просто... Дано ми олекне някой ден....... :cry:

Нед Дек 14, 2014 11:54 pm Профил

Всичко отново се повтаря. Пак седя в топлия си хол, пия си кафето, преглеждам пресата.Цъкам си на скъпия телефон. Самозаблуждавам се, че материалните придобивки ще потиснат ужасяващото чувство на самота и вина, което изпитвам. Нетипично е за мъж да говори така, но, знаеш ли.. ти успя да ме победиш. По-скоро ме победи неистовата любов, които изпитвам към теб. Обикнах те с всяка своя клетка-усмивката, гласът, излъчването ти. Знаеш колко студен човек съм по принцип . Много трудно допускам някого до себе си. Но ти-ДА. Заради теб се промених. Ти ме научи, че животът може да има смисъл отвъд манията за материално благополучие, кариерно израстване и пр. Разбирам колко са безсмислени сега, когато те загубих завинаги, въпреки че аз не съм те и печелил някога в истинския смисъл на тази дума, но усетих, страданието, което причиних на сърцето ти.. Болката е силна, защото вината за всичко е моя. Знам го. Усещам го. Не беше необходимо някой да ми го казва. Видях го вчера в погледа ти. Болката винаги си личи. А тези очи, които обичам до безумие, нямаше как да ме излъжат. Всичко се провали заради невъобразимото ми его. Дръзнах да го сложа над чувствата ти. Наглостта ми продължи. Очаквах, че си забравила момента, в който се подиграх с теб и, че нещата ще потръгнат по моите планове. Безпардонен егоизъм се нарича това. Егоизъм, породен от това, че винаги съм бил задоволен от всичко и научен , че в този живот всичко може да се притежава, само да щракнеш с пръсти. Но когато дойде времето да си помисля, че мога да действам така и с хората, съдбата реши да ми удари възможно най-лошия шамар. Просто любовта никога не е била приоритет там, където живея.Сега , по ирония на съдбата, осъзнах, че, „ако тя липсва в живота ни, всичко друго е без смисъл“. Както се пее в любимата ни песен. Сещаш се, нали ? Никога не бих съжалявал, ако знаех, че всичко е било само от моя страна, но не беше така. Е, завършихме. Сигурно ще се срещаме отново в общия ни професионален път. Дори и там вижданията ни за попрището, на което си струва човек да се изявява, съвпаднаха. Разговорът ни наживо беше най-вълнуващият момент в живота ми. Години наред се срещахме в университета, накрая си и хвърляхме по някой друг поглед и, когато поговорихме, просто се затвърди това, което си мислех, че чувствам. За мен ти си уникалана в емоционален, интелектуален и сексуален аспект. Просто те обичам. Колкото и да се опитвах да намеря това у други, не се получи…макар и някои от тях да бяха доста красиви. Но през това време, с тези мои постъпки, аз всъщност ти показах, че за мен си просто една резерва. Знам за болката, която си изпитвала през живота си, поинтересувах се от теб и разбрах, че зад силния характер, който демонстрираш, всъщност се крие една много ранима душа, която има нужда от истинска подкрепа в живота си, а не от хора, които се подиграват с чувствата й. Ти си точно това, което съм търсил винаги. Но аз избрах да те изгубя. А дори ти самата ме посъветва какво да направя- тогава, когато още бях друг в очите ти, когато нещата просто трябваше да се случат. И аз застанах зад съветите на странични хора, които си нямаха и грам представа от това, което се зараждаше между нас и впрочем никак не им пукаше какво ще се случи. Грешка след грешка и то все големи. Няма как сега да очаквам, че отношението ти може да бъде различно. Усещам за новия мъж, който навлиза в живота ти, но това не ме разтърсва толкова, колкото, че виновникът за случващото съм единствено аз. Въпреки всичко за мен винаги ще си една много специална жена, никога няма да те пусна от сърцето си, та нали благодарение на теб научих какво е да имаш смисъл да се будиш сутрин, макар и за кратко. Сега се държа по този начин наживо от срам. Срам от всичко, което сътворих.Искам да апелирам към всички, които дори и в един миг от живота си са се двоумили дали да се борят с всички сили за любовта си, че това всъщност е най-важно. Намерите ли любовта, всичко останало винаги се нарежда. Последицата от това, че аз избрах комфорта си, е, че душата ми се преобръща ежедневно, вътрешно съм разкъсан, загубил съм желание за каквото и да е. Нямам очи да се боря за теб. Нямам моралното право да се опитвам да те спечеля пред мъжа, който се отнася с теб, както заслужаваш. И все пак- никога не бих забравил погледа ти от вчера- така укорителен и всепроникващ навсякъде у мен. Връзка трудно може би някога ще имам, а с теб може би щях да стигна много по-далеч. Обичам те много и само се моля да си много щастлива, където и да си, с когото и да си. Ти го заслужаваш напълно.

Чет Дек 18, 2014 9:27 pm Профил
Аватар

grotis написа:
Всичко отново се повтаря. Пак седя в топлия си хол, пия си кафето, преглеждам пресата.Цъкам си на скъпия телефон. Самозаблуждавам се, че материалните придобивки ще потиснат ужасяващото чувство на самота и вина, което изпитвам. Нетипично е за мъж да говори така, но, знаеш ли.. ти успя да ме победиш. По-скоро ме победи неистовата любов, които изпитвам към теб. Обикнах те с всяка своя клетка-усмивката, гласът, излъчването ти. Знаеш колко студен човек съм по принцип . Много трудно допускам някого до себе си. Но ти-ДА. Заради теб се промених. Ти ме научи, че животът може да има смисъл отвъд манията за материално благополучие, кариерно израстване и пр. Разбирам колко са безсмислени сега, когато те загубих завинаги, въпреки че аз не съм те и печелил някога в истинския смисъл на тази дума, но усетих, страданието, което причиних на сърцето ти.. Болката е силна, защото вината за всичко е моя. Знам го. Усещам го. Не беше необходимо някой да ми го казва. Видях го вчера в погледа ти. Болката винаги си личи. А тези очи, които обичам до безумие, нямаше как да ме излъжат. Всичко се провали заради невъобразимото ми его. Дръзнах да го сложа над чувствата ти. Наглостта ми продължи. Очаквах, че си забравила момента, в който се подиграх с теб и, че нещата ще потръгнат по моите планове. Безпардонен егоизъм се нарича това. Егоизъм, породен от това, че винаги съм бил задоволен от всичко и научен , че в този живот всичко може да се притежава, само да щракнеш с пръсти. Но когато дойде времето да си помисля, че мога да действам така и с хората, съдбата реши да ми удари възможно най-лошия шамар. Просто любовта никога не е била приоритет там, където живея.Сега , по ирония на съдбата, осъзнах, че, „ако тя липсва в живота ни, всичко друго е без смисъл“. Както се пее в любимата ни песен. Сещаш се, нали ? Никога не бих съжалявал, ако знаех, че всичко е било само от моя страна, но не беше така. Е, завършихме. Сигурно ще се срещаме отново в общия ни професионален път. Дори и там вижданията ни за попрището, на което си струва човек да се изявява, съвпаднаха. Разговорът ни наживо беше най-вълнуващият момент в живота ми. Години наред се срещахме в университета, накрая си и хвърляхме по някой друг поглед и, когато поговорихме, просто се затвърди това, което си мислех, че чувствам. За мен ти си уникалана в емоционален, интелектуален и сексуален аспект. Просто те обичам. Колкото и да се опитвах да намеря това у други, не се получи…макар и някои от тях да бяха доста красиви. Но през това време, с тези мои постъпки, аз всъщност ти показах, че за мен си просто една резерва. Знам за болката, която си изпитвала през живота си, поинтересувах се от теб и разбрах, че зад силния характер, който демонстрираш, всъщност се крие една много ранима душа, която има нужда от истинска подкрепа в живота си, а не от хора, които се подиграват с чувствата й. Ти си точно това, което съм търсил винаги. Но аз избрах да те изгубя. А дори ти самата ме посъветва какво да направя- тогава, когато още бях друг в очите ти, когато нещата просто трябваше да се случат. И аз застанах зад съветите на странични хора, които си нямаха и грам представа от това, което се зараждаше между нас и впрочем никак не им пукаше какво ще се случи. Грешка след грешка и то все големи. Няма как сега да очаквам, че отношението ти може да бъде различно. Усещам за новия мъж, който навлиза в живота ти, но това не ме разтърсва толкова, колкото, че виновникът за случващото съм единствено аз. Въпреки всичко за мен винаги ще си една много специална жена, никога няма да те пусна от сърцето си, та нали благодарение на теб научих какво е да имаш смисъл да се будиш сутрин, макар и за кратко. Сега се държа по този начин наживо от срам. Срам от всичко, което сътворих.Искам да апелирам към всички, които дори и в един миг от живота си са се двоумили дали да се борят с всички сили за любовта си, че това всъщност е най-важно. Намерите ли любовта, всичко останало винаги се нарежда. Последицата от това, че аз избрах комфорта си, е, че душата ми се преобръща ежедневно, вътрешно съм разкъсан, загубил съм желание за каквото и да е. Нямам очи да се боря за теб. Нямам моралното право да се опитвам да те спечеля пред мъжа, който се отнася с теб, както заслужаваш. И все пак- никога не бих забравил погледа ти от вчера- така укорителен и всепроникващ навсякъде у мен. Връзка трудно може би някога ще имам, а с теб може би щях да стигна много по-далеч. Обичам те много и само се моля да си много щастлива, където и да си, с когото и да си. Ти го заслужаваш напълно.

Малко мъже биха си изляли душата така.... Повечето, като имат някакви любовни несполуки се напиват до безпаметност, за да забравят. А, ти си истински и открит и ти казвам евала просто! Не бях чувала толкова прочувствени думи от мъж скоро, а и може би няма чуя. В днешно време мъжете гледат само как да се домогнат до тялото на някоя сносна мадама, да ч*кт и да бягат...
Аз вече съм си забранила чувства, просто няма смисъл, накрая все съм сама и наранена. Убедих се, че на тоя свят винаги ще съм сама....

Чет Дек 18, 2014 11:46 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.