Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Окт 17, 2017 11:27 pm

Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
 Проблем с ерекцията 
Автор Съобщение

Мнение Проблем с ерекцията
Виждам се с едно момче, не сме точно гаджета, но това не е толкова важно. Целуваме се, натискаме се...да не изпадам в подробности с една дума всичко без секс. Когато се стигне до секса на него му спада и изобщо не може да започне... Правили сме секс само 2 пъти, а сме се виждали доста повече. Не може проблема да е, че не ме харесва, защото си му става и всичко е наред в началото. След първите 2 неуспешни опита той вече дори не иска да пробваме, само се оправдава, че бил изморен и няма нищо да стане или че е пил...Може би причината е и в мен, защото в началото не реагирах много добре, до сега не ми се беше случвало да му спадне на някой, с който съм била и сигурно се притеснява. Какво да направя, за да се получат нещата? И какъв може да е проблема?

Чет Яну 19, 2012 9:56 am Профил

Мнение Re: Проблем с ерекцията
Здравей,
Въпреки, че тук съм известен със своята несериозност ще бъда честен с теб. Аз имам същия проблем. Всичко идва от притеснението. Вероятно иска да се представи добре пред теб. Друго обяснение няма. Колкото и ласкателно и да ти се струва но явно държи на теб и му харесваш. Нещо от което на мен ми се оправя този проблем е масаж по тестисите. Целувай го по устата и едновременно с това ги масажирай. Това ще го възбуди и и самият той ще има чувството, че нещата стават постепенно и бавно и никой за никъде не бърза. Може би е добре, от психологическа гледна точка, да бъдете на негова територия. Ако не е някакъв дъртак това би трябвало да свърши работа. Не знам какви са ви сексуалните взаимоотношения но оралната любов върши страхотна работа. Уверявам те, че проблема не е в това дали го възбуждаш, а че прекалено много се натяга, за да се представи добре пред теб.

Чет Яну 19, 2012 10:49 am Профил

Ами аз както казах правим всичко без секс...това включва и орална любов, игра с ръце, опипване...просто всичко и на него му става. Но всъщност като започна да му правя орална любов и постепенно му спада....което е супер странно. Първо знам, че дори и да не си много добра на момчетата им харесва само при гледката, а и аз определено съм добра, поне предишните ми приятели ги подлудявах. Даже той сам ми е казвал, че обича и иска, но не знам защо така става, гледа ме малко странно докато го правя...може наистина да се притеснява.. И не не е дъртак, на 22 е...и попринцип сме в тях...точно затова нз какво да правя. Когато стигнем до момента със слагането на презерватива и му спада, иначе всичко си му е нормално даже само от целувките му се дига...Мислех си да му направя стриптийз? Но пък да не се притесни и от това, въпреки че не е от притеснителните и точно затова ми е трудно да повярвам, че е от притеснение.

Чет Яну 19, 2012 11:17 am Профил

Това е трудно обяснимо. Но пак ще погледна от моята си мъжка гледна точка. Кажи ми, неговата ерекция твърда или мека е? Ако е мека докато му правиш френска, то значи има проблем: еректилна дисфункция (хем я има, хем я няма). Второ имаш ли данни за предишните му сексуални контакти? Дали там е имал същия проблем. Освен, че няма ерекция има ли видимо притеснение изписано на лицето му? Когато се целуваш той желае ли те истински?
Трябва да помислиш какво в твоето тяло го възбужда. Имал съм същия проблем. Моят фетиш е дупето. Помолих момичето да ми направи френска в поза 69 и това ме държа възбуден до края на същинския акт, че и после. Също така при мен върши работата да си търка дупето в члена ми.

Чет Яну 19, 2012 12:16 pm Профил
Аватар

Много хубава тема си пуснала. Последният ми приятел имаше абсолютно същия проблем, но споко не се разделихме заради това. Аз в началото видях, че нещата вървят към секс и че е притеснителен и му казах, че имам малък опит само с двама, за да не се чувства зле, защото си му и личеше, че няма много опит. Повярвай ми първият ни път заедно беше истинска трагедия. Не само не можах аз да свърша, той все го вдига, спада абе мъчение - три часа бъхтене и той не можа да свърши. Аз се почувствах зле, направо нямам думи. Вторият път за малко да стане същото, но спасихме положението по някакъв начин. След това той замина за Австрия, но като се върна се върнаха и проблемите. Аз сто пъти съм му намеквала, че няма от какво да се притеснява и той винаги казва, че не се притеснява, което и по поведението му личи, че се отпуска и не е притеснен, което ме навежда на мисълта, че просто проблема е в него, но как да му го обясня. Сега като скъсахме си му го казах, а той ми заяви, че секса си му харесвал и че нямал проблем, което е далеч от истината. На мъжете това им е болна тема и е трудно да намериш границата между съвет и обида. Така, че внимавай, ако изпитваш някакви чувства към него просто се опитай по заобиколни начини някакси да му намекнеш да иде на лекар. Наистина е важно да може да свърши, защото все пак секса не е само за теб а и за двамата :) Това е от мен, ако имаш въпроси, пиши :)

Чет Яну 19, 2012 1:23 pm Профил

Ами той е доста общителен и отворен и затова не мисля, че проблема е притеснението. А и се води за голям сваляч, но то нали има една приказка "Куче което много лае, не хапе". Аз го питах дали е имал преди такъв проблем и той каза че да. И може би проблема му не е само с мен, защото иначе какъв е смисъла изобщо да е с мен, след като не можем да правим секс. Все пак това е много важно, да не кажа и най-важното предвид, че ние не ходим сериозно.
А относно дали ме желае...той е този който ме сваля и ми се натиска така че не вярвам да ме сваля без да ме харесва, пък и не говорим за една нощ. И непрекъснато казва, че съм много красива, че си мислел за мен и готиното ми дупе....И даже докато спинкаме заедно и се обърна с дупе към него и усещам, че се възбужда и получава ерекция. Може би има някакво притеснение на лицето му, първите пъти не, но след като няколко пъти не се получи...Просто не мога да разбера как така има ерекция докато се целуваме, опипваме и то доста време, но като стане време за същинската част....спада....
За лекар няма как да му кажа това е доста деликатна тема, а и не сме толкова близки. По скоро искам да се опитам по някакъв начин да му помогна да го преодолеем сами.

Чет Яну 19, 2012 2:59 pm Профил

Защитна реакция. Остави го да е активната страна, докато свикне с теб. Нали за да му стане, трябва да те "усети". Както се случва в началото. Налазвай го, без да стряскаш. Може да замениш пипането с докосване и свирките с леко облизване, примерно. Така няма да се стресира и ще се отпусне.

Чет Яну 19, 2012 10:05 pm Профил

Таблетки за ерекция – http://vigrax.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.

Пет Яну 24, 2014 1:53 pm Профил
Аватар

От всичко може да не му става защо търсиш причината в себе си?

Нед Яну 26, 2014 7:00 pm Профил
Аватар

ще му е търсене на каторжника й........окован в мокрото й мазе,полужив да й откликва на инквизициите :!:

Нед Яну 26, 2014 11:00 pm Профил

Здравей, ще те посъветвам да кажеш на това момче да си вземе билковото желе Макагра. Аз запонах да го ползвам редовно и няколко месеца нямам никакви проблеми. :shock:
Безвредно е, изцяло на билкова основа и няма странични ефекти. Опитайте !!

Пон Ное 16, 2015 6:39 pm Профил

Здравей моят приятел имаше същият проблем ходихме на лекар и ни казаха за едни желенца за ерекция макагра ,много сме доволни

Сря Сеп 27, 2017 2:30 pm Профил

о,да и аз съм ги пробвал ,много са добри тези желенца макагра :shock: :shock: :shock:

Чет Окт 12, 2017 4:45 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.